Msn Kendi Kendine Kapanıyor. Yardım

bilgiyes

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Messenger son sürüm yüklü ama messengeri açıyorum kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum oturum açlıyor diyor oturum açlıyor ve 2 saniye sonra kapanıyor. Öncedende böle bir hata oldu yeniden kaldırdım yükledim bir kaç sefer düzeldi bu sorun şimdi yine var. Bunun kesin bir çözümü varmı?

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Program Files > Windows Live > Contacts klasörüne gir.Orda bulunan wldlog.dll dosyayı sil.

Dosyayı silmeden önce herhangi bir soruna karşı yedeklemeyi unutma !!

bilgiyes

Asistan
Reaksiyon puanı
2
neyiyedekliyim onu sildim herhangi bir açık olurmu

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Eğer oturum açarken başka bir hata verirse o dosyayı geri yüklemen için yedekle dedim.Yani masaüstüne o dosyayı kopyala.

Herhangi bir açık olurmu.Orasını bilemeyeceğim.Arkadaştada aynı sorun varı.Bu yöntemi yapınca düzelmişti.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Nvidia ForceWare Network Access Manager programı da aynı hataya sebep olabiliyormuş.

Vandheer Lord

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başka biri şifreni biliyor mu? biliyorsa sen giresin bikaç saniye arayla o girer seninki açılmaz okulda böyle şakalar yapıyoduk neredeyse ağlıyorlardı açılmıyo diye:devil2::devil:

bilgiyes

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kapanıyor yine bunun çözümü yokmu

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Eğer diğerlerini denersen MSN den mi yoksa bilgisayarından mı bu sorunun kaynaklandığını bulur ve o yönde çözüm üretebiliriz.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Büyük İhtimal Virüsten Dolayi yapıyor çünkü bi kaç arkadaş bana laptop getirmişti onlarda da aynı sorun var ama format atıldıktan sonra düzelmişlerdi.

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
birkaç msn adreni denedim kapanıyor. Başka bilgisayardan açtım kapanıyor. Msn yi açıyorum. Tarayıcıdan maile giriyorum msn kapanıp hata veriyor.