MSN 9 u kaldırmak istiyorum

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar kaldırılıyor. program ekle kaldırdan live suite gibi bir şey var onu bulun akşama eve gidince daha net ekran görüntülü anlatırım. Live suite ait yeni bileşenleri direk kaldıramıyorsunuz. Bir arayüzden geçmeniz gerekli.. Bana mesaj atsın birisi de akşama eve gidince unutmayayım :D

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
arkadaşlar kaldırılıyor. program ekle kaldırdan live suite gibi bir şey var onu bulun akşama eve gidince daha net ekran görüntülü anlatırım. Live suite ait yeni bileşenleri direk kaldıramıyorsunuz. Bir arayüzden geçmeniz gerekli.. Bana mesaj atsın birisi de akşama eve gidince unutmayayım :D

Program ekle kaldırda "Windows Live Temel Parçalar" :D yardım ediyim dedim :D

Giresunlu28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://rs523.rapidshare.com/files/186777751/zapmessenger.zip
bu linkteki zapmessengerı indirp kurduğunuzda direk 9.0 sürümünü kaldırıyor 8.5 i yüklemek istiyorsanız windowslive karşıya yükleme aracını kaldırın sonra 8.5i kurun
böle yaparak kurtuldum o sümükten :)

allah senden razı olsun iyiki böyle bir paylaşım yaptın. İnan sırf sana teşekkür etmek için siteye üye oldum. Beni bu sümüktek kurtardığın için saol ayrıca arkadaşlar deneyin çalışıyo

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Yaşasın msn 9 .Ben memnunum..

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5

bende memmunum ama bugun yeni sürüm hazır diye bir bilgi verdi güncelledim msn plusı sildi sonra plusı yükledim bu sefer açılmadı bende sistem geri yükleyerek sorunu çözdüm. :D

DayDa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

DayDa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence 9 8.5 1905 basar :D

bi kac hafta kullandim cok hosuma gitmisti ama bugün problem cikardi. özellikle dosya paylasimlari cok kolay oluyordu.

bu arada zapmessenger yarim saatten fazladir ugrasiyor, fakat bi sonuc yok hala. D: kurtulmak istiyorum artik ya!

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0

bnde memnunum hemde güncelledm... 8.5 dn çok i bnce tüm dosya alımdarında tarama yapıo... 9.0 kaldırmk istynlerde " başlat- ayarlar- denetim masası- program ekle kaldır- windows live temel parçalar (kaldır)" de 9.0 kaldır bu kadr basit bn kaldırdm sorn olmadı (xp)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
BEnde çok denedim kalkmadı ama Pro ekle kaldırdan bi kaç kez dnedikten sonra kalktı, revo uninstaller programının yardımı da olmuş olabilir *-) :D
Edit:Arkadaşların da dediği gibi windows live temel parçalar (kaldır) seçeneği var pro ekle kaldırda Ordan kaldırabilirsiniz :) Kolay gelsin :D

pepo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet hata bu ise bu linkteki dosyayı al kurduktan sonra listeden yeni kurulan 9 beta msn ile alakalı herşeyi sil(program zaten ne zaman windows cevap vermiyor o zaman işe yarıyor silip kaldırmalarda..

http://www.msxlabs.org/forum/ext.php?ref=http%3A%2F%2Fdownload.microsoft.com%2Fdownload%2Fe%2F9%2Fd%2Fe9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd%2Fmsicuu2.exe

allah razı olsun senden ya senin paylaştığın programdan başka hiçbir şey kaldırmadı bu 9.0 denen laneti
iki gündür uğraşıuyordum tam format atmak üzereken imdadıma yetiştin çok teşekkürler

teknorem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende iki günden beri uğraşıyorum en sonunda kurtuldum şu wlm 9'dan biraz karışık gelebilir ama açıkçası tam olarak nasıl olduğunu da anlayamadım çünkü aynı şeyleri birçok kez yapmıştım sonuç alamamıştım... öncelikle revo uninstall programı ile windows live ait bütün programları silmeye çalıştım ve bu programın son kısmında kalıntıları kaldırmak için tarama yapıyor hepsini seçtim ve sildim windows live temel parçalar ile açma yardımcısı programlarını da denedim ama silmedi... daha sonra windows install clean up programı ile silinmeyen windows live'a ait bütün programları sildim ardından 8 sürümünü yükledim şaşırtıcı bir sonuçla oldu umarım işinize yarar....

shwo03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Ben messenger 9.0 ı indirdim ve program ekle kaldırdan kaldırdım... daha sonra 8.1 i indirdim ama 'daha iyi bir sürüme sahipsiniz!' falan dio acil yardım lütfeeeeee.....n!!! :(

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
myuninstal işe yarıyor.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu 2009 msn deki sorunuda bir türlü çözemediler.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Daha önce sitemizde yayınlanan makalemizi inceleyebilirsiniz. Denendi ve kesinlikle çalışmaktadır.

İlgili Makale:
MSN'den Kurtulun!

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
nasıl kalkmıyor yaw :/
t0grpw.jpg

x3n4v3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaŞlar önceLikLe merhaBa , bu mSn'i kaLdırana kaDar caNım çıktı , acaiP kıL oLdum 9.0'a..

eVet şimdi naSı kaLdıracaqıMısa qeLelim..

önceLikLe prograMımızı indiriyOruz [ Windows Installer Clean Up ]
msicuu2 indir - Upload.gen.tr

Bu prograM micRosoftuN yaptıqı programları siLmemize yaRıyo , dikatLi olsun saDece Windows Live'la alakalı dosyaları silicez..

Programı indirip kuraLım ;
1 ) Pro'ya iki kez tıkladık , karşımızda şöyLe bir ekran var.

2 ) " Next " dedik , Çıkan Pencerede " I accept the Licence Agreement " butonunu aktif edelim , tekrar " neXt " diyeLim.

3 ) Çıkan pencerede " neXt " diyeLim.

4 ) Finish'e tıklıyalım , programımız yüklenmiştir.

5 ) Programı kurduktan sonra " C:\Program Files\Windows Installer Clean Up " 'a gelip , programımıza 2 kez tıklayıp açalım.

6 ) Açılan Sayfada " Windows Live " ile ilgili ne varsa tıklıyıp " Remove " butonuna basıp siLelim.. İşimiz bitince " Exit " diyip programı kapatalım.

Evet arkadaşlar işimiz bitmiştir , 9.0'ı kaldırıyoruz böylece..

Msn 8.5 yüklemek içiN ,

Install Messenger indir - Upload.gen.tr

Not : aRkadaşLar sizDen rep isTemiyorum , içiNizden saMimi bi teŞekkür eMeğimin karşılıqı oLur :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kardeş çok sağol. Ama bir şey diyeceğim. Biz de rep filan yok. :D

Ayrıca Forum Kurallarını okursan sevinirim. Tümüyle kalın yazmak yasak.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ben kurmuştum bi ara ama çoktan sildim çünkü konuşma penceresindeki gönder tuşu yok illa ki enter'a bascan

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ZapMessenger Programını Kullanın Alayını Kaldırır. Msn nin

ozgur o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben de eve geldim pc yi actim sonra onume bir secenek cikti .. sole diyo ( daha yeni bir surum var.devam edebilmeniz icin yeni surumu yuklemeniz gerekir.bunu simidi yapmak istiyormusunuz? ) diye soruyor asigida iki sik var evet hayir hayir tikladim tamam tusladim yani kabul etmedim .. sonra msn acmaya calisiyom o gine karsima cikiyo zapmessenger da denedim olmadi vindows live temel parcalari komple beyinden siliyom olmuyo gine karsima cikiyo yardim ederseniniz sevinirim iki gundur ugrasiyorum hala yapamdim ... WINDOWS WISTA kullaniyorum....

ozgur o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows live karsiya yukle aracini nasil kaldiricaz peki soyluyorsunur ama yetmiyor video lu yada resimle anlatmak gerekiyor arkadlar bu konuda yardim ederseniz sevinirim.. simdi den (tesekkurler )

Son mesajlar