MSN 9 u kaldırmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

deepnees

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar msn 9 u kaldırıp msn 8.5 ime geri dönmek istiyorum
hiç sevmedim
nasıl kaldıracagız bu msn 9 u unsital diye birşey yok

yardımlar için sagolun

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
alala bende uninstall vardı direk kaldırdım :S ama regedit ayarlarıyla oynarsan 8.5 a dönebilirsin gibi geliyor bana..

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bu sorun bendede var kalkmıyor ayrıca önceki sürümlerde yüklenmiyor....:(

deepnees

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
evet ne siliniyor nede eski sürümlere dönülebiliyor

cok kötü geldi bana en iyisi 8.5 live mesenger ona geri döneceğim

sorunu çözen varsa yardımcı olunursa sevinirim

ugurugu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
basit arkadaşlr ben çok denedim sildim ama tekrardan döndüm...
ben sadece massengere 9 yuklemiştim silinmesini ise denetim masasındaki program ekle veya kaldır dan dene birde sonra tekrardan 8.5 i yuklersin.....
ama son karar olarak massenger 9 diyorum eskisine nazaran daha sade ki hele resim paylaşımı çok hoşuma gitti karşıdaki de aynı surumu kullansa daha iyi olur cunki mesajlaşma sayfasında ekstra bir sayfa açıp orjinal boyutunda yazmana vede yazılanı okumana engel olmayacak şekilde görüntülüyor şuda vark denemedim ama bende çalan muziğin karşı tarafında dinlemesi gibi bir olayda varmış .... tabi bu karşı tarafında yuklu olması gerekiyormus resim paylaşma ozelliğinindeki gibi tektaraflı paylaşım olamması için:D hele tam surum çıksın o zamn keyif alırız bu massengerdan :)

ALENDEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
msn 9'un türkçe betası nezaman çıkıcak.

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta yüklemeyin bence.betalar tam sürüm olmadığı için dışarıdan gelecek olan zararlı şeylere açık olursunuz.

serkanaltay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş denetim masasından program ekle kaldırı denesene sen.oda olmassa. ''youruninstaller'' programını dene kesin kalkar...
çünkü denetim masasında program ekle kaldırın kaldıramadığı programları bile kaldırıyor.tavsiyem...

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
hangi messenger 9 9.0 mı 9.14 mü

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar msn 9 u kaldırıp msn 8.5 ime geri dönmek istiyorum
hiç sevmedim
nasıl kaldıracagız bu msn 9 u unsital diye birşey yok

yardımlar için sagolun

arkadaşım hangi işletim sistemi kullanıyorsun?vistada kolay kalkıyorda xp de kalkmıyor.ben arkadaşın vistasından kolayca kaldırdım ama kendi kullandığım xp pro dan kaldıramadım.sonra ne mi oldu.siz artık tahmin edin.:whistling:

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hmm sanırım kimse memnun kalmadı bu yeni msn sürümünden... :)

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ben xp pro. da ve home ed. de hem msn 9 u hemde 9.14 ü kaç kere sildim uninstall beta diyince kalkıyordu :S

baHira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu msn 9 kalkmıyo sülük gibi yapıştı. denetim masasından kaldıracam unstileng buna benzer bir uyarı vs. veriyor. biri ciddiden yardımcı olursa sevinirim. yapıştı kurtulamıyorum

localhost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece messengeri kaldırmak için " msiexec /x {B1403D7D-C725-4858-AACC-7E5FA2D72859} " şu komutu Çalıştır kısmına yazman yeterli olur sanırım :)

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ya sistemi geri yükleyin yada format atın gitsin arkadaşlar..!

flamekiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bn çözümü buldum. aynı sorun bende de vardı denedim bu yolu ve kurtuldum
tek yapmanız geeken :
başlat > çalıştır ' a girmek ve oraya bunu aynen yazmak :
msiexec /x {B1403D7D-C725-4858-AACC-7E5FA2D72859}

butun mesele bu. hadi kolay gelsin.. konuyu daha erken görsem iyi olurmus ama saglık olsun

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet ne siliniyor nede eski sürümlere dönülebiliyor

cok kötü geldi bana en iyisi 8.5 live mesenger ona geri döneceğim

sorunu çözen varsa yardımcı olunursa sevinirim
benimde başıma geldi o olay denemdiğim hiç bişi kalmadı your installer vs vs vs regedit ine kadar tam format atacaktım çaresini buldum ama ne yazıkki programı aldığım link i kaybettim isteyen olursa pm den ulaşsın

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Service pack 3 ve internet explorer 8 beta 2 yüklediyseniz microsoft tarafından sağlanan hiç bir programı yükledikten sonra kaldıramazsınız. Bunlara MSN, windows media player, internet explorer 8 beta, Sp3 dahil. internette biraz araştırırsanız görürsünüz. Çok kötü bişey ve benim başıma geldi tek çözümü format atmak yada sistem geri yükleme.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok kötü bişey ve benim başıma geldi tek çözümü format atmak yada sistem geri yükleme.
neden format atmak olsun ki çözüm yolu varken format atması bişi değil en fazla 1 saat ama sonra pc yi kendimize göre ayarlamak baş b elası

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben Service Pack 3 kullanıyorum ve WLM 2009 (9) u program ekle kaldır dan kaldırdım. Başka sürümü yükledim. WLM 2009 güzeldi, TR yamasını da kurarsanız tabi. Ama WLM plus bu sürümü destklemediği için vazgeçtim.