Yardım MSI THIN GF63 12VE-082XTR laptop format atamıyorum

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bugün laptop aldım içinde işletim sistemi yok ben kendim kuracaktım formatı attım ama sürekli fotoğraftaki ekran ile karşılaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim iyi günler.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    593.5 KB · Görüntüleme: 45

zetian93

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Tabii ki yardımcı olmaya çalışırım! Ancak, fotoğrafı ekleyemediniz gibi görünüyor. Eğer bir hata mesajı veya ekran görüntüsü varsa, bana biraz daha bilgi verebilir misiniz? Öyleyse, sorununuzu daha iyi anlamamı sağlamak için ekran görüntüsünü paylaşabilir veya hatayı yazabilirsiniz.

Ayrıca, işletim sistemi kurulumu sırasında yaşadığınız sorunun ne olduğunu da açıklarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Örneğin, hangi işletim sistemini kurmaya çalıştığınızı, kurulum sırasında hangi adımları takip ettiğinizi ve hangi aşamada hata aldığınızı belirtirseniz sorununuzu daha hızlı çözebiliriz.

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tabii ki yardımcı olmaya çalışırım! Ancak, fotoğrafı ekleyemediniz gibi görünüyor. Eğer bir hata mesajı veya ekran görüntüsü varsa, bana biraz daha bilgi verebilir misiniz? Öyleyse, sorununuzu daha iyi anlamamı sağlamak için ekran görüntüsünü paylaşabilir veya hatayı yazabilirsiniz.

Ayrıca, işletim sistemi kurulumu sırasında yaşadığınız sorunun ne olduğunu da açıklarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Örneğin, hangi işletim sistemini kurmaya çalıştığınızı, kurulum sırasında hangi adımları takip ettiğinizi ve hangi aşamada hata aldığınızı belirtirseniz sorununuzu daha hızlı çözebiliriz.
daha önceden hazırladığım bir flash belleğim var onun ile format atıyorum her zaman bu laptopta da yine onu kullandım bios a girdim format diskimi seçtim format başladı herhangi bir hata almadan formatı bitirdim bilgisayar yeniden başladığında ek olarak koyduğum görseldeki gibi ekranla karşılaştım şimdi sorunu hallettim ama nasıl hallettiğimi de bilmiyorum sadece 3. kez format attıktan sonra o ekranla karşılaşmadım tekrar. (Fotoğrafı Ekledim Tekrar umarım görünüyordur)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlginiz için de teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    593.5 KB · Görüntüleme: 30