Soru MSI H310M Pro-D Plus BIOS ayarları nasıl yedeklenir?

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba arkadaşlar. Şu anda elimde MSI H310M Pro-D Plus anakartı var. Ve baktım ki, anakart şu anda 1.30 sürümünde. Siteye girdiğimde ise daha yeni zamanlarda 1.70 sürümü çıkmış yani ben bayağı geride kalmışım. Yaptığım ama hatırlamadığım birkaç ayar var. Bu ayarları nasıl yedekleyebilir veya kaydedebilirim? Güncelleyince ayarlar gidince de nasıl geri yükleyebilirim o ayarları? Ayrıca 1.30 sürümünden 1.70 sürümüne yükseltmek bana ne gibi avantajlar kazandırır? Şimdiden teşekkürler.

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,563
Bahsi geçen 1.70 bios sürümüne kadar neler yapıldığı tanım olarak belirtilmiş. İkinci olarak mevcut yaptığın ayarları yedekleyemezsin. Zaten birkaç ayar yapılıyor onları da BIOS güncellemesinden sonra yeniden yaparsın. Olmadı telefonunla resmini çek sonra güncelle.

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bahsi geçen 1.70 bios sürümüne kadar neler yapıldığı tanım olarak belirtilmiş. İkinci olarak mevcut yaptığın ayarları yedekleyemezsin. Zaten birkaç ayar yapılıyor onları da BIOS güncellemesinden sonra yeniden yaparsın. Olmadı telefonunla resmini çek sonra güncelle.
Tamamdır hocam sürüm notlarını zaten görmüştüm de bana performans, kararlılık açısından yararları ne olur diye sormuştum. Telefonla çekmek mantıklı gibi geldi. Deneyeceğim sağ olun.