MP3leri EXE yapmak

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
MP3′leri EXE yapmak

Convert Audio/Video to Exe adlı araç sayesinde 3GP, AAC, AC3, AIFF, ASF, AVI, EXE, FLAC, FLV, GIF, M1V, M2V, M4V, MKA, MKV, MOV, MP2, MP3, MP4, MPC, MPG, NUT, OGG, RA, RM, SWF, VOB, VOC, WAV, WMA, WMV, WV, YUV formatındaki dosyalarınızı EXE yani çalıştırılabilir dosya formatına dönüştürmeniz mümkün.

Bu küçük aracın yaptığı şey medya dosyalarınızı, medya playerdan bağımsız bir şekilde oynatılabilir formata dönüştürmek. Yani Exe haline getirdiğiniz dosyayı oynatmak isteyen kişinin bilgisayarında hiç bir medya oynatıcının (Winamp, Media Player) kurulu olmasına gerek yok. Çünkü oluşturulan EXE dosyasının içerisine gömülü bir player var.

audio-video-to-exe.jpg

Programı buradan indirebilirsiniz.

Kaynak

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
hımmm çok ilginçmiş.teşekkürler

M15K3N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Winrar ile de exe yapılabilir.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Winrar ile de exe yapılabilir.

Program için teşekkürler.

Winrar ile çalıştırılabilir bir exe yapılamaz. Winrar ile exe yapılmasının mantığı sıkıştırma programı olmayan bilgisayarlarda dosyayı açmak için kullanılmasıdır.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
.exe yapılmasının tek esprisi media player olmayan durumlarda çalınabilir hale getirmek mi yoksa başka faydası da var mı ??

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
.exe yapılmasının tek esprisi media player olmayan durumlarda çalınabilir hale getirmek mi yoksa başka faydası da var mı ??

Hayır tek faydası o değildir. Dört tane özelliği vardır.

Birincisi; Yukarıdaki ilk mesajımda yazdığım dosya türlerini birbirine dönüştürüyor. Yani; *.avi bir dosya eklediğiz, bunu mp3, 3gp,waw vs. lere dönüştürebiliyor. Tersini de düşünebilirsiniz.

İkincisi; Video ve müzikleri çalıştırabiliyor. Yani; media player gibi oynatma desteği vardır. Ama tatmin edecek boyutta değildir.

Üçüncüsü; Müzik ve video dosyalarını *.exe yapabiliyor.

Dördüncüsü; Müzik dosyaları üzerinde bazı hassas ayarlamaları yapmanızı sağlar.

Son olarak da; program ücretsizdir.

İnternet ve usb belleklerin bu kadar yaygınlaştığı günümüzde bir müziği çalıştırmak için player bulma sıkıntısının olmayacağı görüşündeyim.

Ancak her ne sebeple olursa olsun, belki birilerinin işine yarar diye paylaştım. Özelliklede dönüştürme belki birilerinin işine yarar diye düşündüm.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Hayır tek faydası o değildir..

İnternet ve usb belleklerin bu kadar yaygınlaştığı günümüzde bir müziği çalıştırmak için player bulma sıkıntısının olmayacağı görüşündeyim.

Ancak her ne sebeple olursa olsun, belki birilerinin işine yarar diye paylaştım.

Anladım.Teşekkürler.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Hackerlara gün doğduracak bir program. Bilgisayarınıza ***.exe müzik dosyasını indirin, tıklayın çalıştırın. Sonra da aaaa bilgisayarım niye uçtu? Demedik mi Redbull kanatlandırır diye :D

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
Hackerlara gün doğduracak bir program. Bilgisayarınıza ***.exe müzik dosyasını indirin, tıklayın çalıştırın. Sonra da aaaa bilgisayarım niye uçtu? Demedik mi Redbull kanatlandırır diye :D

Kesinlikle bir kullanıcı *.exe türü bir dosyayı taratmadan açmamalıdır. İnternette o dosyanın müzik olduğunu söyleniyorsa, onun altında bir tehlike olduğunu varsayıp, hemen silinmesi lazım.

exe dosyaı sadece kişisel kullanım için olmalıdır, diye düşünüyorum.

Bu programın birinci amacı müzik ve video dosyalarını dönüştürmek, ikincisi; ayarlama yapmak, üçüncüsü; video veya müzik dosyalarını çalıştırmak ve son olarakda; exe dosya oluşturmaktır.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Bunu bir de ".flv" uzantılı dosyalar için yapsalar bari.

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir Exe jpg veya müziğe dönüşmez veya birleştirelemez yapısı bozulur böyle bir kehante yok..

fobyram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ilk kez görüyorum böyle bir şeyi

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
teşekkürler ilk kez görüyorum böyle bir şeyi

Rica ederim.

Eχe.CuƬioη;1226986 dedi ki:
Bir Exe jpg veya müziğe dönüşmez veya birleştirelemez yapısı bozulur böyle bir kehante yok..

Program bir medya dosyasını ( müzik, video ) " *.exe " yapmaktadır. " *. exe " olan bir dosyayı ise herhangi bir medya dosyasına dönüştürmemektedir. Programın açıklamasında böyle bir şeyden bahsedilmemiştir.

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Rica ederim.

Program bir medya dosyasını ( müzik, video ) " *.exe " yapmaktadır. " *. exe " olan bir dosyayı ise herhangi bir medya dosyasına dönüştürmemektedir. Programın açıklamasında böyle bir şeyden bahsedilmemiştir.

O yönden söylememiştim serverlar için söylemiştim, tabiki kötü niyetli bir yazılım değil

Son mesajlar