MP Antalyaspor 3-0 Galatasaray - Spor Toto Süper Lig 27. Hafta

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
news_manset_resim_yo_gs-resim0001.jpg

Umutsuz vaka

Galatasaray'da kötü gidiş bir türlü bitmiyor. Sar kırmızılar, M.P. Antalyaspor'a da 3-0 yenildi ve 13. sıraya kadar geriledi.

Hagi'nin görevden ayrılmasının ardından takımın başına Bülent Ünder'i getiren Galatasaray'da hedef 105 günlük deplasman galibiyeti hasretine son vermekti. Ancak Galatasaray'da sakatlıkları süren Sabri Sarıoğlu ile Çağlar Birinci'nin yanı sıra, kırmızı kart cezalısı Milan Baros, sarı kart cezalıları Kazım Kazım, Emmanuel Culio ve Gökhan Zan mücadelede takımdaki yerlerini alamadı. Rakibinin 3 puan gerisinde bulunan ev sahibi Antalyaspor'da ise Tuna Üzümcü sakatlığı, İlkem ise cezası nedeniyle forma giyemedi.

Hedefsiz iki takımın mücadelesine ev sahibi hızlı başladı ve Galatsaray'ın kolay kolay sahasından çıkmasına izin vermedi. 10. dakikadan sonra toprlanan Galatasaray, Servet ve Stancu ile fırsatlar yakaladı ama bunları değerlendiremedi. Önemli pozisyonun yaşanmadığı ilk yarıda Antalyaspor, golü rakibinin duran toplardaki hatasından buldu. 31. dakikada sarı kırmızılı defansın uzaklaştıramadığı topa Erkan harike vurdu ve takımını 1-0 öne geçirdi.

Golden sonra disiplinden iyice kopan Galatasaray karşısında Necati ve Tita ile çok net iki fırsat bulan ev sahibi skoru 2-0'a getirecek golü bulamadı.

İkinci yarıda Galatasaray, Pino-Barış değişikliğiyle başladı ama sezonu bitirmiş görüntüsünden uzaklaşamadı. 58. dakikada Antalya'nın 2. golü geldi. Serkan'ın hatalı pasını yakalayan Necati, farkı ikiye çıkaran isim oldu. Bu goden sonra sarı kırmızılılar fişi tamamen çekti. 70. dakikada Zitouni'nin düşürülmesiyle kazanılan penaltıda Necati kendisinin 2., takımının 3. golünü attı.

Kalan dakikalarda iki takım da gol bulamadı ve Antalyaspor, 3-0 kazanarak 11 hafta sonra sahasında güldü. Deplasmandaki ğuan hasreti devam eden Galatasaray ise 13. sıraya geriledi. Sarı kırmızılılar, düşme hattının sadece 2 basamak üzerinde.

MP ANTALYASPOR 3-0 GALATASARAY

STAT: Mardan Antalya Stadı

HAKEM: Özgür Yankaya

MP ANTALYASPOR: Ömer, Erkan, Ali Turan, Deniz, Yenal, İbrahim Dağaşan, Uğur İnceman (Dk. 75 Sedat), Kerem, Tita, Mehmet Yılmaz (Dk. 65 Ali Zitouni), Necati (dk. 83 Kenan)

TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek

GALATASARAY: Ufuk, Serkan Servet, Neill, Hakan Balta, Cana, Yekta, Arda (Dk. 81 Mustafa) , Kewell, Stancu (Dk. 77 Aydın), Pino (Dk. 46 Barış)

TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Ünder

GOLLER: Dk 31 Erkan, Dk. 58 Necati, Dk. 69 Necati (P)

SARI KART: Dk. 15 Ali Turan, Dk. 30 Arda, Dk. 45 Serkan, Dk. 70 Ufuk, Dk. 83 İbrahim, Dk. 89 Neill

Lig TV

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Servet - Yekta - Arda dışındakilerin alayını kovucaksın takımdan

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Diğer konuda da dediğim gibi defansın da, orta sahanın da, forvetin de en iyisi Servet. Tek başına bir şeyler yapmaya çalışıyor adam. Bu adamı da sevmiyorlar bir de.

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Diğer konuda da dediğim gibi defansın da, orta sahanın da, forvetin de en iyisi Servet. Tek başına bir şeyler yapmaya çalışıyor adam. Bu adamı da sevmiyorlar bir de.

Maçı izlediysen Servet son dakikalarda Tita'ya ne saydırdı :D. Kim ne derse desin bi tek Servet oynuyo.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Vay arkadaş, yeni teknik direktörün ilk maçı olması açısından Galatasaray alır bu maçı demiştim, demez olaydım... :lol: Bundan sonra AliA'nın Beşiktaş'ın her rakibine kazanır dediği gibi ben de Galatasaray'ın tüm rakipleri için aynı düşüneceğim. Haklı çıkma olasılığım da daha fazla olur sanırım... :D Tebrikler Antalya, tebrikler şifo hocam.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Vay arkadaş, yeni teknik direktörün ilk maçı olması açısından Galatasaray alır bu maçı demiştim, demez olaydım... :lol: Bundan sonra AliA'nın Beşiktaş'ın her rakibine kazanır dediği gibi ben de Galatasaray'ın tüm rakipleri için aynı düşüneceğim. Haklı çıkma olasılığım da daha fazla olur sanırım... :D Tebrikler Antalya, tebrikler şifo hocam.
Atma şimdi. :D Kiev maçında Beşiktaş alır dedik gördük sonra neler oldu. :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu sezon için "başarısızlık" kelimesi yetersiz kalıyor artık. tek teselli adnan polat ve yönetiminden kurtuluyor olmamız.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Geçmiş olsun Galatasaraylı arkadaşlar.İnşaALLAH düzelir de şöyle kefiyli ve zevkli maçlar izleriz temennisindeyim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
şaka mı bu ya? ne zaman uyanacağım bu kabustan?

avea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Haftaya Trabzonspor'u yenmeli yoksa çok stresli haftalar GS'yi bekliyor.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Trabzon maçının seyircisiz olması bir avantaj. :D

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
küme düşme galatasaray :)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Çok pis küfredesim var .

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, farklı Antalyaspor mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

Ünder'in sözleri şöyleydi: "Antalya başlangıcı kötü oldu, gelişte kaybettik. Taraftar grubu tarafından kötü karşılanmak, bir haftadır yaptığımız terapiyi aldı götürdü. Tabii bunu mazaret olarak söylemiyoruz. İlk yarının başından sonuna kadar kötüydük, Antalya ilk bulduğu pozisyonda golü attı. İkinci yarı saha dizilişi anlamında değişiklik yaptık. 4-3-2-1'e döndük. İkinci yarıya iyi başladık. Gol için çabalayan bir görüntüdeydik. Tam moral bulduğumuz anda ufak bir detay bizi farklı yerlere taşıdı. Serkan'ın istemeden yaptığı hata bize pahalıya patladı. İkinci golden sonra takım daha önce olduğu gibi bir anda demoralize oldu. Oyundan iyici koptuk ve 3-0 oldu. Yaşanmaması gereken bir maç olarak düşünüyorum. Umarım bu krizi en kısa sürede atlatırız.

45 senedir bu kulübün içindeyim, son dönemlerdeki olaylardan büyük üzüntü duyuyorum. Taraftar artık takımına sahip çıkmıyor.

Oyuncu arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatmaya gerek yok. Taraftarımıza son olarak şunu söylemek istiyorum: "Düne kada alkışladığımız insanları eleştirirken seviyeli olalım."

Sporx

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
havaalanındaki bir avuç taraftarın yaptıklarını tüm galatsaraylılara mal etmeyelim tültfen. kaç senedir taraftar iyi bile dayandı. o kadar fiyasko maç, kaçan kupalar, mahalle takımlarına elenmeler... bütün bunlara rağmen galatasaray taraftarı çok aşırı tepkiler göstermedi.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
matematiksel olarak bu mümkün mü? zira düşme hattının en üstündeki takımla 12 puan fark var arada...

Buca 4 maç kazansa Galatasarayda kaybetse puanlar eşitlenir. Geri kalan 3 maçtan fazla puan çıkaran kalır. Galatasarayda bu potansiyel var ama Bucada yok. Belki Kasımpaşa Galatasaraya puan olarak yaklaşır ama geçmesi matematiksel olarak mümkün olsada pratikte çok zor.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Galatasaray bu maçı kazansaydı Trabzon maçı için bişiyler olabilirdi.Artık oda zor.Galatasaraya bu sıkıntılı günlerinden en kısa sürede kurtulması dileğiyle.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ciddi ciddi tartışılır oldu Galatasaray'ın küme düşme olasılığı... Vay beee...

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu sezon Galatasaray'dan bir şey ummak zor.
Oyuncular artık "bitse de gitsek" havasında ve formalite olarak süreleri dolduruyorlar.
Yine de ben, Trabzon - Galatasaray maçını çok değişik geçeceğini umuyorum.
Aynı senaryo bir kaç yıl önce de tekrar etmişti.
Sanırım Galatasaray kazanacak.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
3-0 mı yuhhh . Bayağı şaşırdım artık.

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Vah vah Galatasaray'ım bugünleride görecekmiydim... :(

Böyle giderse seneye maçları şifresiz seyredeceğiz... :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Bu sezon Galatasaray'dan bir şey ummak zor.
Oyuncular artık "bitse de gitsek" havasında ve formalite olarak süreleri dolduruyorlar.
Yine de ben, Trabzon - Galatasaray maçını çok değişik geçeceğini umuyorum.
Aynı senaryo bir kaç yıl önce de tekrar etmişti.
Sanırım Galatasaray kazanacak.
aman allah korusun. bu kadar kötü sezonun üstüne bir de kendi elimizle feneri şampiyon yapmayalım. inşallah galatasaraylı futbolcular haftaya fazla kasmazlar. :) gerçi kassalar da sonuç aynı ya. :D