Mozilla Firefox 5.0 Final

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Yahu hep sinir hep sinir, bir sakinleştiremedik seni Aykut :D Takılıyorum sana, umarım ciddiye almıyorsun :) Ben beğendiğimi kullanırım, ikisi de babamın oğlunun şirketleri değil. En büyük Chrome diyeyim konu kapansın :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
yahu bi kere cokşey değil 1 defa bunuda chrome yaptı iyi yapti helal olsun gibisinden bisey duyayım agzınızdan birakıcam chrome savunmayı takkeyi önünüze koyun hoca ilk olması gereken bu. özellikle siz bitirim ikili birbirinizi desteklemeyi birinizin yaptıgı yorum ardından ikinici yorumu yapmayı bırakın gercekleri neyse söyleyin. chrome iyi derken ne diyecegim hayır dahamı iyi diyeceğim yada kötüyken hayır iyi falanmı diyorum onu cözemedim. savunduğum dogrudur ama yanlıs olup dogru gibi söylenenlere cevap vermeye dikkat ediyorum yoksa her krom haberinde yasa krom her firefox haberinde lanet firefox demiyorum, ama forumda chrome konularina göz gezdirin alakalı alakasız forever ff diye sacmalayan kim? hatam yokmudur vardır illaki ama yeminle sizin kadar değil. ama yine siz haklı olun tamam zaten iyice sıkıldım bu yavan muabbetlerden daha da firefox konusunda tek kelime etmem sizdende aynı seyi bekliyorum.

biraz forumdan uzak kaldım hemen cevap veriyorum. İlk sade temayı ve online yedekleme işlemini krom yaptı :)

öyle cünkü sizden baska forevır fayrfoksçu yok arkadas:) gerci senden pek duymadım o lafı yukarda Allah var ama desperato saolsun her krom konusunda aynı seye devam ediyor sende arkasından destek mesajı ee tamam iste bitirim ikili sahnede hemene konuyu tahliye ediyorum.

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

:Dgün gelecek forumda ff kullanan bi ikiniz kalacaksınız o zaman size cok güleceğim:devil::lol:

O gün heçç bir zaman gelmeyecek çok beklersin
smiles17.gif

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Aykut herkes bir gün Chrome'cu olacak diyor, Fenerliler de bir gün herkes Fenerli olacak diyor. Biz hala buradayız :cool:

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Yok ben iki gün Chrome kullanırım Aykut artık sinirlenmeyecekse :D Ama şansını fazla zorlamasın :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ben sinirli falan değilim yahu sadece ikidebir smiley kullanmayı sevmiyorum tatil günümdeyim gayet keyifliyim caylar çorbalar takılıyorum nette.:) neden olmasın zaten ff'i gecti aldı basını gidiyor arkasında desteğide var bu hızla giderse 3-5 seneye lider olabilir lider olmasa bile ieden sonra acık farkla ikinci olabilir bilgisayradan anlayanlar arasındada lider tarayici olabilir durum olamaz denilecek bi durum değil hersey chromedan yana... fenerlilerin dediği olay bambaska bi konu hayaldende öte :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
ben sinirli falan değilim yahu sadece ikidebir smiley kullanmayı sevmiyorum tatil günümdeyim gayet keyifliyim caylar çorbalar takılıyorum nette.:) neden olmasın zaten ff'i gecti aldı basını gidiyor arkasında desteğide var bu hızla giderse 3-5 seneye lider olabilir lider olmasa bile ieden sonra acık farkla ikinci olabilir bilgisayradan anlayanlar arasındada lider tarayici olabilir durum olamaz denilecek bi durum değil hersey chromedan yana... fenerlilerin dediği olay bambaska bi konu hayaldende öte :D

chromeOs tutulursa lider olursunuz :D ama mozilladan TilkiOs yapmasını bekliyorum zaaaa
pis.png

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
mozillanın isletim sistemi yazacak ne parası, ne altyapısı, ne vizyonu, ne ekibi vs vs var ezikler:p lider derken ieyi saymadan diyorum ne kadar iyi olursa olsun ie'yi indirip kimse lider olamaz keske hayaller gercek olsa.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
mozillanın isletim sistemi yazacak ne parası, ne altyapısı, ne vizyonu, ne ekibi vs vs var ezikler:p lider derken ieyi saymadan diyorum ne kadar iyi olursa olsun ie'yi indirip kimse lider olamaz keske hayaller gercek olsa.

mozilla vakıf zaten parası olmaması normal değil mi?? :p+ chromeOs için fazla para harcandığını da zannetmiyorum. :)

Longh0rn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4 ile 5 arasında hiç fark göremedim performans aynı güvenlik aynı görsellik aynı yazılar bilgiler aynı neyini değiştirdi bunlar bilen varmı ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
4 kadar fazla cökmüyor, internette biraz daha hızlı ve 1 sn daha hızlı acılıyor fark bu. firefox kendisiyle yarısıyor sevindiğim nokta bu

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Çökmeler azalmış :)
Birkaç eklenti desteklenmiyor ama(Kaspersky ve Norton'un)

BatyuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar eklentileri türkçe olarak bulabileceğimiz bir site varmı ? Neden tr destek vermiyorlar şu eklentilere yav

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
arkadaşlar eklentileri türkçe olarak bulabileceğimiz bir site varmı ? Neden tr destek vermiyorlar şu eklentilere yav

Tr eklenti tabiki bizler için daha iyi olurdu ancak bu soruyu asıl sorman kişiler geliştiriciler. Çoğu geliştirici evrensel dil olarak kabul edildiğinden eklentileri ingilizce olarak üretiyorlar bu nedenle tr bulman biraz zor ancak aralarında diğer dilleri destekleyen eklenti geliştiricileri de mevcut.