Mozilla Firefox 3.0.5 çıktı, güncelleyin.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence sen diger konulara bak, bir programın her güncellemesi icin ayrı konu acılmaz, mevcut konu icinde paylasılır.

Baslık eski olabilir cünkü konu baslıgını degistiremiyoruz bildigim kadarıyla.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım sen kendi mantigini kendine sakla, shiftdelete.net'de kendine saklasin, o ne bicim bir mantiktir ya, o zaman microsoft'da windows 3.1'den sonra isim değiştirmeseydi, hep devam etseydik 3,1 diye,

Yeni çıkan bir programin başlığını nasil olurda eski başlikta yayınlariz bu nasil bir mantik anlamadim dogrusu. "mozilla firefox" diye bir başlik olsaydi o zaman belki senin dedigin olurdu, sen mozilla firefox 3,0,4 çıktı demişsin, ama içerik alakasiz bir yazi, ondan sonra girip firefox 3,0,5 başlığına link falan vermişsin, bir kere 3,1 beta ile 3,0,5'in ne alakasi var? biri beta biri değil.

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Helal sana, yazdıklarımdan bu anlamı cıkarabilen nadide insan.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aklın yolu birdir eleman. sende zamanla anlam çıkarmasını mantık kurmasını öğrenirsin

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kingandfox sana gülüyorum sadece :D adam ne demiş sen ne anlamışsın

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Firefox 3.1 Beta 2 Çıktı. Kavga yok. Çok Yakında Beta 3 veya Rc1 çıkıyor.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox 3.1 Beta 2 Çıktı. Kavga yok. Çok Yakında Beta 3 veya Rc1 çıkıyor.

yok arkadas kavga değil de, insan artık bu siteye bir sey yazmaya cekiniyor, densizin biri cikip saçma sapan bir sey yazacak diye, ben ne güzel bir program güncellenmiş, onu burada faydali olmasi açısından paylaştim,

Neden eski konu başlığından devam etmemişim, kardeşim shiftdelete'in editörleri bile farkli konu acip yaziyor, hem bunda ne var, bu zaman kadar boyleydi, kendi kafasina gore kural mi koyuyor birde biz onun mantalitesi gibi mi düşünmemiz lazim ??

girmiş konuya 3,0,4'un link'ini atmiş, hani 3,0,5'den falan bahsetse anlicam, derim ki konu daha onceden yayınlanmiş, ama alakasiz bir icerik var içinde, 3,1 beta.

gm3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım için tşkler, google chrome ile firefoxu kullanıyorum, ikiside süper