Mouse Takılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar çok sinirliyim birdenbire pc ye birşey oldu taktığım mouseler hep takılmaya başladı mouse değiştirdim mouse pad değiştirdim taktığım usb yerine başka yere taktım driverler güncel anakart güncel youtubeden felan tüm videolara baktım yok olmuyo vallaha şunu öncelikle söyliyim hiç pc nin içini felan açamam diz üstü bilgisayar lenovo ideapad-300 markası hadi padlar tozlanmıştır dedim temizledim birşey değişmedi ya yardım lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

sanırım formattan sonra oldu yanlış hatırlamıyosam.

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
ya arkadaşlar çok sinirliyim birdenbire pc ye birşey oldu taktığım mouseler hep takılmaya başladı mouse değiştirdim mouse pad değiştirdim taktığım usb yerine başka yere taktım driverler güncel anakart güncel youtubeden felan tüm videolara baktım yok olmuyo vallaha şunu öncelikle söyliyim hiç pc nin içini felan açamam diz üstü bilgisayar lenovo ideapad-300 markası hadi padlar tozlanmıştır dedim temizledim birşey değişmedi ya yardım lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

sanırım formattan sonra oldu yanlış hatırlamıyosam.
Marhaba,
Temiz kurulum yapın. Hazırladığım rehbere de göz atabilirsiniz: https://forum.shiftdelete.net/threads/rehber-windows-10-temiz-kurulum-nasil-yapilir.531548/

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba windows 10 um orjinal ve temiz bir kurulum var beni şaşırtan şey formattan sonra böyle olması bu arada tek format atamayabilirim onca oyun yükledim bekledim yani

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
merhaba windows 10 um orjinal ve temiz bir kurulum var beni şaşırtan şey formattan sonra böyle olması bu arada tek format atamayabilirim onca oyun yükledim bekledim yani
O zaman her ihtimale karşı bilgisayarı Malwarebytes ile temizleyin.

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
onlada temizledimde birşey çıkmadı şimdi advanced system care 11 pro yükledim onla bi taratıcam inşallah çözülür abi bi dua et be

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim c ve d diskimde hiç yer kalmamıştı yer açmak amacıyla format attım sonra mouse bozuldu yeni alıyım dedim bizim yakında bi dükkan var oranın ürünleri dandik felan ama başka yerede gidemezdim neyse oraya gittim aldım geldiğim mouse imleci kendi kendine hareket ediyodu baya kudurmuştu değiştirdim başka mouse verdi yine aynı model ondada aynı sorun vardı bu sefer kipadan aldım trust marka bi optik mouse sıkıntısı yoktu 1 hafta rahat kullandım sonra oda takılmaya başladı ulan gittim yine bi teknoloji mağazasına aldım yine mal OPTİK mouse oda aynı çıktı dedim bu sefer kesin kablosuz olduğu içindir dedim kablolu mouse aldım birkaç gün içinde hiç bir sorun çok ama çok az imleç kendi kendine hareket ediyodu ama sıkıntı değildi o kadar sonra buda takılmaya başladı

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
düzelmedi ya acaba tekrarmı format atsam ?

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
format attım yine düzelmedi yeni pc alıcam muhtemelen...