Mouse bir anda çalışmamaya başladı.

Bu konuyu okuyanlar

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar dün bilgisayarın yerini değiştirdim tüm parçaları taktım klavye ve mousede bir aksama oldu takılmaya başladı 10 dakika içinde kendi kendine düzeldi.Bu sabahta bilgisayarı açtım ve klavye ile mouse çalışmadı logitech s520 kullanıyorum tek sağlayıcıdan ikisinide yönettiği için Connect tuşuna bastım mouse geldi klavye gelmedi sonra bir daha bastım bu seferi mouse geldi klavye gelmedi bir daha bastım mouse çalışmadı klavye çalıştı sabit kaldı aradım internette bulamadım çözümünü siz yardım ederseniz sevinirim.(setdriveri kurdum,şüpehelendiğim şey usb girişlerindeki enerji akımı ama yinede sizde birşeyler söyleyin,başka mouse taktım çalışıyor)

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Başka usb slota takıp denerseniz durum düzelebilir ayrıca birde kaplıyken takarsanız daha iyi olur.

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Başka usb slota takıp denerseniz durum düzelebilir ayrıca birde kaplıyken takarsanız daha iyi olur.
Tüm girişleri denedim,kapalıyken taktım açtım pcyi yinede aynı klavye çalışıyor mouse çalışmıyor

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
başka usblere tak tozlanmıştır üfle felan halledersin bi şekilde

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
başka usblere tak tozlanmıştır üfle felan halledersin bi şekilde
Tüm girişleri denedim olmadı,aygıt yöneticisinde mouse gözükmüyor sadece klavye gözüküyor ama usbleri tek(aynı usbden ikiside bağlanıyor) olduğundan bu nasıl mümkün anlamış değilim.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
algılayıcıyı çıkar sonra mousun pillerini çıkar üstündeki bütün tuşlara 30sn boyunca basılı tut sonra dene bakalım pcde

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
algılayıcıyı çıkar sonra mousun pillerini çıkar üstündeki bütün tuşlara 30sn boyunca basılı tut sonra dene bakalım pcde
Dediklerini yaptım olmadı tekrar yaptım sonra algılayıcının üstündeki Connecte bastım oldu teşekkürler :D