Mourinho Webb'e tepkili!

Bu konuyu okuyanlar

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
m13_JP04C.jpg

Real Madrid-Borussia Dortmund maçını yöneten Howard Webb, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun hedefindeydi... Mourinho, Dortmund’lu Hummels'e kırmızı kart göstermediği için İngiliz hakeme ağır eleştiriler getirdi.

Real Madrid-Borussia Dortmund maçını yöneten Howard Webb, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun hedefindeydi... Mourinho, Dortmund’lu Hummels'e kırmızı kart göstermediği için İngiliz hakeme ağır eleştiriler getirdi.

Jose Mourinho, geçmişte sık sık övgüyle bahsettiği İngiliz hakem Howard Webb'in, Dortmund ile oynadıkları maçta gösterdiği yönetimden hiç memnun değildi. Bitime 18 dakika kala, Hummels'in topa elle müdahale ettiği pozisyonda kırmızı kart görmesi gerektiğini savunan Mourinho, İngiliz hakemi alaycı bir dille eleştirdi.

Mourinho, "Her zaman Howard Webb'in harika bir hakem olduğunu söyledim. Webb bu gece sadece iyi bir hakem değil; gönlü geniş bir insan olduğunu da gösterdi. Çünkü diğer takımın yıkımı pahasına, final maçında oynayabilmesi için Matt Hummels'e kırmızı kart göstermedi" diye konuştu.

Mourinho'nun hakem hakkındaki eleştirileri Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jurgen Klopp'a da soruldu. Portekizli teknik adamın, elenmenin üzüntüsüyle bu tür bir açıklama yaptığını savunan Klopp; "Pozisyonu görmedim. Dahası oyuncularımdan hiçbiri de pozisyonu hatırlayamadı. Finale bu kadar yaklaştıktan sonra elenmek herkesi üzer. Elenen biz olsaydık; ben de Sergio Ramos'un, Lewandowski'ye attığı dirsekleri gündeme getirebilir; bu kadar temiz oynamaya çalışmamalıydık diyebilirdim" ifadelerini kullandı.

Kaynak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle olur işte.. gs maçlarında mourinhonun gayet keyfi yerindeydi ama onlara yapılınca nasıl da sinir küpü olmuş :p

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Real turu gecememenin tek sorumlusu ilk önce sensın...Benzemayı oynatmayarak
hakemınde ya anasın ya babası ya dedesı kesın alaman :D