mount and blade warbandda hangi krallıgın derebeyi olmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

MÜPTEZHELL

Asistan
Reaksiyon puanı
93
kaç gündür hangi krallıgın derebeyi olmayı düşünüyorum güçlü ve güzel bi krallık olsun yeter

MÜPTEZHELL

Asistan
Reaksiyon puanı
93
ozaman kura çekicem çıkana derebeyi olcam

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Svadya adamdır, yıllarca Svadya'ya hizmet ettim yine girsem yine Svadya'ya hizmet ederim. Kral Harlaus ❤

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ayrıca oldu ya kimseye katılmayıp kendi beyliğini kurdun. O zaman da Svadya ve Kergitler ile düşmanlık kurmanı tavsiye etmem.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ayrıca oldu ya kimseye katılmayıp kendi beyliğini kurdun. O zaman da Svadya ve Kergitler ile düşmanlık kurmanı tavsiye etmem.
Ben Svadya ve Vaegir hariç alayına düşman olurum, Svadya'ya şerefimden Vaegir'e yemediğinden, adamlar boz ayı gibi baltayla vurduğunu indiriyor vursan ölmüyorlar da.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben Svadya ve Vaegir hariç alayına düşman olurum, Svadya'ya şerefimden Vaegir'e yemediğinden, adamlar boz ayı gibi baltayla vurduğunu indiriyor vursan ölmüyorlar da.
Kergitlerin atlı okçuları başına bela oluyor. Peşinden koşmakla yakalayamıyorsun da hem atları hızlı hem de dönüp dönüp ok atıyorlar. ?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Şövalyesi güçlü olmayan krallıklar ile kale alması da savunması da çok zor. Zaten meydan Savaşı'ndan bahsetmiyorum bile.

70-80 kişi ile kale almak için şövalye ile saldırmak lazım (tabi kaleyi savunan asker sayısına bağlı). Yoksa daha kale duvarına çıkmadan hepsi ölüyor.

MÜPTEZHELL

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Şövalyesi güçlü olmayan krallıklar ile kale alması da savunması da çok zor. Zaten meydan Savaşı'ndan bahsetmiyorum bile.

70-80 kişi ile kale almak için şövalye ile saldırmak lazım (tabi kaleyi savunan asker sayısına bağlı). Yoksa daha kale duvarına çıkmadan hepsi ölüyor.
aga ben birligim full svadyalı şövalye daha rahat alınıyor kaleyi şuan kalradianın yarısı benim kendime krallık kurdum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda 300 saatim var, En Güçlü Krallık Rodok Krallığı
aynen zaten rodok krallıgı güzel

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
aga ben birligim full svadyalı şövalye daha rahat alınıyor kaleyi şuan kalradianın yarısı benim kendime krallık kurdum
Aynen. Şövalye ile kale alması kolay oluyor. Şövalye ile kale savunması da kolay oluyor.

O zaman sen bir krallığa katılmayıp kendi krallığını kurdun yani. Bence iyi etmişsin. Öteki türlü bir krallığa bağlı iken savaşıp kale bile alsan aldığın kale senin olmuyor. Kral kaleyi kime verirse kale onun oluyor.

MÜPTEZHELL

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Aynen. Şövalye ile kale alması kolay oluyor. Şövalye ile kale savunması da kolay oluyor.

O zaman sen bir krallığa katılmayıp kendi krallığını kurdun yani. Bence iyi etmişsin. Öteki türlü bir krallığa bağlı iken savaşıp kale bile alsan aldığın kale senin olmuyor. Kral kaleyi kime verirse kale onun oluyor.
yok sag olsun kral gravet bana kalradianın yarısını verdi hiç savaşmadan aldım hiç ugraşmadan

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
yok sag olsun kral gravet bana kalradianın yarısını verdi hiç savaşmadan aldım hiç ugraşmadan
Vay anasına. İyi toprak vermiş o zaman.

Bana tek başıma saldırıp aldığım kaleyi bile vermediler. ? Kralla aram da pek iyi değildi zaten.

Bu arada Kral Gravet hangi krallığın kralı?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Vay anasına. İyi toprak vermiş o zaman.

Bana tek başıma saldırıp aldığım kaleyi bile vermediler. ? Kralla aram da pek iyi değildi zaten.

Bu arada Kral Gravet hangi krallığın kralı?
rodok tu heralde

sultan hakim adamdır 4 sehrim var veya karakteri kadın açın kalesi olan bekar bir adamla evlenin kale size kalsın isterseniz içindeki adamları alın kaçın :D

MÜPTEZHELL

Asistan
Reaksiyon puanı
93
rodok tu heralde

sultan hakim adamdır 4 sehrim var veya karakteri kadın açın kalesi olan bekar bir adamla evlenin kale size kalsın isterseniz içindeki adamları alın kaçın :D
kalradianın en cimrisi sultan hakim en iyisi bence kral gravet onun derebeyi oldugum zamanlar 6 şehir 5 kae 1 köyüm var