Öneri Motorsikletmi Arabamı

Bu konuyu okuyanlar

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Türkiyede araba almakmı motorsiklet almakmı daha mantıklı yakında ehliyet alacağım için bir karar vermem lazım bütçem 80-90k arası arabalara bakınca bu fiyatlara yüksek kilometrede eski arabalar var ama motor kısmında yeni ve güçlü motorlar var sizce hangisi daha mantıklıdır alıp uzun süre kullanma hedefim yok en fazla 2 sene sonra satıp daha değişik modeller denemek istiyorum o zaman şartlarım olursa. sizin önerilerimiz neler benim düşüncelerim
araba olarak pek kafama yatan yok ancak
benim araçtan beklentim dışardan eski gözükmesin içi ferah olsun satmaya çlışınca satabilmem lazım türkiyede tutulma mevzusu çok önemli dolu 1.6 blue hdi 508 yerine boş passat alsan 2 sene sonra passat aynı para 508 i satmak için takla atman lazım bu yüzden bu koşulda araba veya motor önerisinde bulunabilirmisiniz

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Egea
Linea
Symbol
Alınabilir
Tasarım dersen lancer e bak 2009

Motor un al sat ı çok hızlı değil ve kışın kullanımı zor bence araba al

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Egea
Linea
Symbol
Alınabilir
Tasarım dersen lancer e bak 2009

Motor un al sat ı çok hızlı değil ve kışın kullanımı zor bence araba al
tip olarak güzel birşey istiyorum motor alırsam yanıma para kalıyor bu fiyata olan arabaların tipleri pek hoşuma gitmiyor açıkçası şöyle birşey düşündüm araba alırsam al sat kar a geçip daha üst model alabilirim sizce mantıklımıdır.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Bence eski kötü bir araç almaktansa iyi bir motor almak daha iyi.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
fikrime katımayacak çok kişi olacaktır ama gerekirse git uno kullan ama en kral motorsikleti alma ölürsen kurtulursun ancak sırf yakın arkadaşım motorsiklet kazası yüzünden 2 bacağıda kesildi he bu demek değilki arabayla kaza olmuyomu oluyo ancak motorsiklet zaten riskli bir araç + türkiyede kullanmak riskin başka bir boyutu

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Çalıştır kontagı bas gaza dersen araba al. Motosiklet meşakkatli bir araçtır. Eğitimi ekipmanı vs vs bir sürü olayı var. Kaza yapacaksın zaten de bu kazadan nasıl kurtulduğun önemli. Benim sana önerim araba alman yönünde olacaktır. Fakat motosiklet alırsan öyle 600cc alırım yoluma bakarım filan yok öyle bir dünya. Kendini yerde motosikleti üzerinde görürsün. Başına geçer. Motosiklet sana biner. Yazın sıcakta yanarsın kışın soğukta donarsın. Mevsim geçişlerinde kaydırırsın. Arkana belki bir arkadaşın binerse biner binmezse yalnızsın. Tatile gidiyorum desen kişisel eşyalarını alırsın öyle mangalı da götüreyim meyva da götüreyim olayı yok. Sen ve kişisel eşyaların sadece. Her neyse motosiklet kullanmak rahatlıktır. Tam bekar insan aracı. Bir yere bağlı değilsin trafik derdin yok. Rahatsın abicim. Motosiklet camiası çok büyük ve gerçekten motorcu olan kişiler yolda kalsan sana yardım eder. Uğraştırmaz bile seni. Anadolunun en ücra yerine bile altı sürter mi derdin olmadan gidersin. Herkesin gözü sende olur. Ve birde bir kez motosiklet kullanıp o zevki aldıysan araba kullanmak sana işkence olarak gelir sadece.

Reaksiyon puanı
1,768
Türkiyede araba almakmı motorsiklet almakmı daha mantıklı yakında ehliyet alacağım için bir karar vermem lazım bütçem 80-90k arası arabalara bakınca bu fiyatlara yüksek kilometrede eski arabalar var ama motor kısmında yeni ve güçlü motorlar var sizce hangisi daha mantıklıdır alıp uzun süre kullanma hedefim yok en fazla 2 sene sonra satıp daha değişik modeller denemek istiyorum o zaman şartlarım olursa. sizin önerilerimiz neler benim düşüncelerim
araba olarak pek kafama yatan yok ancak
benim araçtan beklentim dışardan eski gözükmesin içi ferah olsun satmaya çlışınca satabilmem lazım türkiyede tutulma mevzusu çok önemli dolu 1.6 blue hdi 508 yerine boş passat alsan 2 sene sonra passat aynı para 508 i satmak için takla atman lazım bu yüzden bu koşulda araba veya motor önerisinde bulunabilirmisiniz
Bence işini görecek bir motorsiklet al
Şahsi görüşüm birkaç yıl sonra araba fiyatları belirgin düşer o zaman araba ala alabilirsin ama yine de arabaya gerek yok bence

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kesinlikle o fiyata araba alma günlerin sanayide geçer sürekli sorun çıkarır o fiyata motorsiklet alabilir sin