Arabadan anlayan yardım edebilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

karacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bütçem 50 bin 60 bin tl kadar araba almayı düşünüyorum bu linktekilere takılı kaldım ben çok anlamıyorum öyle özelliklerinden filan bilmiyorum sizlere sormak istedim hangisi iyi kötü o paraya değermi değmezmi bana derseniz sevinirim

(bu araca 55bin dedi en son)

(bu araçtada bana böyle dedi adam agir hasar kaydi yok 5000 lira parca hasar kaydi var klima gaz basilcak)

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
Normal hayatta araç alım satımı yapıyorum. Hiç BMW almak nasip olmadı öncelikle. Ama bildiğim kadarıyla BMW araçlarını almak özellikle eskileri almak büyük risktir. Evet, çekici bir araç olarak görülebilir. Bir aralarda benimde bir E46 kasa alma isteğim vardı. Ancak araştırıp öğrendiğime göre ciddi sorunlarla karşılaşma riski var. Genelde binenlerden kaynaklanıyor. Bakımsız ve çok zorlayacak kullanıldıkları için bu risk ortaya çıkıyor. Atmış olduğun üç aracında kilometresi çok yüksek ben almanı tavsiye etmem ama yine de sen bilirsin.

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Alma bencede bizimde çok alım satış oldu km yüksekse bulaşma he alayım diyorsan 3. Iyi geldi bana ekspertiz şart motora iyi baktır

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Arkadaşlar bütçem 50 bin 60 bin tl kadar araba almayı düşünüyorum bu linktekilere takılı kaldım ben çok anlamıyorum öyle özelliklerinden filan bilmiyorum sizlere sormak istedim hangisi iyi kötü o paraya değermi değmezmi bana derseniz sevinirim

(bu araçtada bana böyle dedi adam agir hasar kaydi yok 5000 lira parca hasar kaydi var klima gaz basilcak)

Alacaksaniz kesinlikle ve kesinlikle adam gibi ekspertiz e gidin ama bu bütçede iyiler alabilirsiniz

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Şimdi 1 Ci araçda M52 Motor var upgrade yapmaya kalksan sapıtıyor. Alüminyum alaşımıdır 6 Silindirli araçda heleki M50 M52 Motorlu araçlarda belli süre sonra LPG sorun yaratıyor şu tarz araçlara düzgün bakmıyorlar bakımı yapmıyorlar adam akıllı ee sonra masraf Sıkıntı illa alıcaksan adam akıllı ekspertiz götür. İlla 6 silindir olacaksa m50 swapli araç al derim. Demir döküm sağlam baya bakımını düzgün yapıcaksın yapmazsan üzer seni. Başka araçlara bak derim. E36 M50 swaplara bak derim.

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bu paralarla bu arabaları alırsanız sanayi ustaları ile akraba olursunuz. Farklı araçlara bakmanızı öneririm.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Bu paralarla bu arabaları alırsanız sanayi ustaları ile akraba olursunuz. Farklı araçlara bakmanızı öneririm.
Böyle sözleri aslında yanlış buluyorum gerçekten iyi bir ekspertiz ile arabaya bakılır ve iyi çıkar ise sanayi yüzü görmez

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Böyle sözleri aslında yanlış buluyorum gerçekten iyi bir ekspertiz ile arabaya bakılır ve iyi çıkar ise sanayi yüzü görmez
Temizi tabiki var fakat, böyle premium araçlar eskidikçe açtığı masraflar da çok büyük oluyor, kötü araç yoktur bakımsız araç vardır. Dediğiniz gibi 10-15 fazla verip temizi de alınabilir.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Temizi tabiki var fakat, böyle premium araçlar eskidikçe açtığı masraflar da çok büyük oluyor, kötü araç yoktur bakımsız araç vardır. Dediğiniz gibi 10-15 fazla verip temizi de alınabilir.
Kesinlikle katılıyorum size ;)

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Bu sözleri yanlış buluyorum Keşke Millet düzgün bakım yapsa sorunsuz bu tarz araçlar düzgün bakamiyorlar ekspertiz düzgün yere götürürsen sorun yok

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bu sözleri yanlış buluyorum Keşke Millet düzgün bakım yapsa sorunsuz bu tarz araçlar düzgün bakamiyorlar ekspertiz düzgün yere götürürsen sorun yok
Siz benim demek istediğimi yanlış anladınız, alttaki mesajımda da düzeltmesini yaptım. Okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Kesinlikle katılıyorum.

xxqwesdfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

bunları alıp sonradan pişman olma yinede sen bilirsin

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
bunları alıp sonradan pişman olma yinede sen bilirsin
Ne pişmanlığı ? Adam akıllı temiz alırsan bakımlı sorunsuz pişman olmazsın daha geçen sene tanıdık abimize E36 M50 swapli araç aldı kaç senedir biniyor bakımını düzgün yapıyor biniyor

xxqwesdfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ne pişmanlığı ? Adam akıllı temiz alırsan bakımlı sorunsuz pişman olmazsın daha geçen sene tanıdık abimize E36 M50 swapli araç aldı kaç senedir biniyor bakımını düzgün yapıyor biniyor
daha iyi seçenekler var ama yıllar sonra shiftdelete.net de ki xxqwesdfer bana demişti dersin

karacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bana önerebileceğiniz 50 bin 60 bin tl ye araba varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde ben izmirde yaşıyorum nerede iyi expertiz var yok hangisi iyi kötü bilmiyorum yeni taşındım burayada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal hayatta araç alım satımı yapıyorum. Hiç BMW almak nasip olmadı öncelikle. Ama bildiğim kadarıyla BMW araçlarını almak özellikle eskileri almak büyük risktir. Evet, çekici bir araç olarak görülebilir. Bir aralarda benimde bir E46 kasa alma isteğim vardı. Ancak araştırıp öğrendiğime göre ciddi sorunlarla karşılaşma riski var. Genelde binenlerden kaynaklanıyor. Bakımsız ve çok zorlayacak kullanıldıkları için bu risk ortaya çıkıyor. Atmış olduğun üç aracında kilometresi çok yüksek ben almanı tavsiye etmem ama yine de sen bilirsin.
ben kardeşime almak istiyordum o bütçemle genç hevesli öyle araçlara ondan bakmıştım

Son düzenleme: