Most Wanted Oyunu Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

cepo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar sizlerden yardım istiyorum vista ultimate kullanıyorum need for speed most wanted oyununu kurdum amma bir türlü oyunu açamadım sorun ne olabilir acaba..

insolence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne gibi bir hata verdi? daha detaylı yazarsan sorunu yardımcı olabilirim

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
cepo dedi ki:
arkadaşlar sizlerden yardım istiyorum vista ultimate kullanıyorum need for speed most wanted oyununu kurdum amma bir türlü oyunu açamadım sorun ne olabilir acaba..
başlığı bi dahakine küçük yazarsan ;)

cepo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
jcçağlar özür diliyorum bidakine dikkat ederim..

oyunu açmadan önce cd siz çalışması için speed.exe dosyasını değiştirmiştim. şimdide. speed.exe has stoppet working diyor.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Yeniden yükle veya vistaysa sağ tıkla Uyumluluk var orada ordan windows xp sp2 yi seç

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
vayy cepoo oyunu yükledikten sonra bana getir yarın bende yükleyeyim
yakalandın cepo gözümden kaçmaz :D :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Başlık düzeltilmiştir. Konu buraya taşınmıştır. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. ;)

cepo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sağolun arkadaşlar bir deniyeyim dediklerinizi..

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyuna sağ tıkla yönetici olarak çalıstır de belki işe yaraya bilir ;)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar Most Wanted ile ilgili bir tio :)
Most wanted kurulu bir bilgisayarın program files klasöründen olduğu gibi kopyalayıp herhangi başka bir bilgisayara yapıştır derseniz hem kurulumdan kısa sürüyor hem anahtar girme crack yapma gibi bir dert olmuyor :) sadece copy/paste :D bir çok arkadaşıma bu yolla bu oyunu paylaştım :) win 7 de de çok güzel çalışyor :D

SpeedyStop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Regedit ayarlarını düzeltmelisin kardeşim google ye most wanted reg yaz çıkar o yüzdne çalışmıyor diğer arkadaşın dediği gibi kopyala yapıştır ea nın çoğu oyunu çalışmazz.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Most wanted çok güzel çalışyor CD gönderebilirm :D

yasin35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s a arkadaşlar ben moswantd da son bolümde razorla yarıştım ve sonunda bmw vermesi lazım vermedi bide sonunda polisler peşliyo ben yanlışlıkla menüye döndüm şuan haritada dolaşıyom ama oyun bitmiyo 100 de 94 teyim ne yapmam gerekiyo

harkk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyununda hata var o zaman yarışı bitirdiysen dediklerinin olması lazım oyununu restore et bastan basla ..

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bende de uygulama yan yana yapılandırması uygun olmadığından başlatılamadı hatası vermekte , 2 aydır ne denediysem olmadı formatta atmak istemiyorum PC ye anlamadım gitti , başka bir arkadaşın Win 7 işletim sistemi var onda çalışıyor . Orjinal Win 7 kullanıyor onun pc deki işletim sistemini Flashdiske çeksem sonra kendime kursam olurmu acaba ? arkdaş açısından bir sıkıntı doğururmu ?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
bende de uygulama yan yana yapılandırması uygun olmadığından başlatılamadı hatası vermekte , 2 aydır ne denediysem olmadı formatta atmak istemiyorum PC ye anlamadım gitti , başka bir arkadaşın Win 7 işletim sistemi var onda çalışıyor . Orjinal Win 7 kullanıyor onun pc deki işletim sistemini Flashdiske çeksem sonra kendime kursam olurmu acaba ? arkdaş açısından bir sıkıntı doğururmu ?

http://www.mediafire.com/?6gurh96sh485r69

Şunları indirip kur. Eğer olmazsa Net Framework' u güncellemeyi dene.