Moonstar Sözlük 2010

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
moonstar2.png

8178.jpg

Odesa yazılımdan bir ilk daha, işte Moonstar Sözlük 2010 huzurlarınızda. Klasik Moonstar sözlüğü yeniledik.

Odesa yazılımdan bir ilk daha, işte Yeni Moonstar Sözlük 2010 huzurlarınızda. Moonstar sözlüğü yeniledik. 80.000 kelimelik datası, kolay kullanımı, 4 fonksiyonlu kelime ve cümle çeviri desteğiyle size eski Moonstar sözlükleri aratmayacağı kesin. Odesa Moonstar sözlük 2010 internet bağlantısı istemez. Yapay zekası o kadar gelişmiştirki aradığınız kelime kendi datasında mevcut olmasa bile içerdiği ingilizce deyim bileşiminde o kelime geçiyorsa size anlamını getirir. Yer kaplamaz, boyutu taşınmasına çok uygundur.Ayrıca dil seçimi yapmazsınız, siz kelimeyi yazıp enter tuşuna bastığınızda size Türkçe veye İngilizce kelimenin manasını direk verir.

Kullanması kolay, pratik ve hızlı tercüme için birebirdir. Odesa yazılım Moonstar sözlüğün 2010 versiyonunu huzurlarınızda gururla sunar.___gezginler.net

Moonstar Sözlük İndir
1.29 MB

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
iPhone içinde bir tane çıkarsalar mükemmel olacak :)

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Pratik bir sözlük ,paylaşım için teşekkürler.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Eskisi hâlâ duruyordu güncelleyelim, sağolasın :)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Sağolasın. Önceki sürümü Win7'de çalıştıramıyordum, iyi oldu :)

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Eskisi daha iyiydi. :)

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Uzun yillar gecmesine ragmen eskisi daha guzel ve orjinaldi. Hani emege saygi illaki de bu eskisine gore cok basit kacmis. Programda menu bile goremedim. Nasil bir sozluk oldugu da belli degil. Sadece Turkce mi, Ingilizce-Turkce mi, Turkce-Ingilizce mi belli olmuyor. Win7 de kurdum duzgun calismiyor. Donup kaliyor. YIne de birilerinin isine yarar ins.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Windows 7 de çalışıyor,Kurdum sorun yok.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Rica ederim, güzel günlerde kullanın...

Uzun yillar gecmesine ragmen eskisi daha guzel ve orjinaldi. Hani emege saygi illaki de bu eskisine gore cok basit kacmis. Programda menu bile goremedim. Nasil bir sozluk oldugu da belli degil. Sadece Turkce mi, Ingilizce-Turkce mi, Turkce-Ingilizce mi belli olmuyor. Win7 de kurdum duzgun calismiyor. Donup kaliyor. YIne de birilerinin isine yarar ins.

Sorularınızın cevabı:
A )
B )
C )
D ) Eskiye takılıp kalmamak gerek
E ) Hepsi

3643.jpg
3649.jpg

ShaLaLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hakkaten sorunsuz nasıl kullanıyosunuz bunu.
kurar kurmaz dondu.
ayrıca çok kötü bi tasarımı var.. eskisi daha iyiydi ama win 7 uyumlusu yok sanırım.

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
IPHONE için Google traslate indirin, bir şeye gerek kalmaz. Moonstar hala hayatta mı !

swedish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ingilizce türkçe çeviri sitesini tavsiye ederim, hem metin hem kelime çevirisi yapabiliyor, sesli olarak metni dinleyebiliyorsunuz, kelimenin fotoğraf ve youtube video sonuçlarını da listeliyor.. ve ingilizcenin yanında 46 dilde bu işleri yapabiliyor.