Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Sayın forum üyeleri ve misafirler, yakın zamanda almayı planladığım bilgisayar için bütçe arttırımı sonucu dizüstü bilgisayar almaya karar verdim. İstediğim ürünler;
Bilgisayar: Monster Abra A7 V12.2 (1650ti, *2x8GB Ram*, *512GB SSD*, 120Hz Ekran, Intel 10300H İşlemci, FreeDos)

Mouse: Monster Pusat V5 Gaming / Monster Pusat V9 Wireless Gaming Mouselar

MousePad: Monster Pusat Gaming MousePad (X Large)

Hepsine ayrı konu açmak yerine asıl soru sorma amacım olan Mouse ve MousePad için konuyu buraya açtım. Bilgisayar hakkında yorumlarınızı eğer forum kurallarına bir aykırılığı yoksa yaparsanız mutlu olurum.

Şimdi benim sorularım şunlar;
1- Mouse ve MousePad kesin alıyorum fakat Monster mı almalıyım? (Ürüne göre yorum yapabilirsiniz tabi ki) (Bilgisayar aldığımdan dolayı mouselardan V5 54TL, V9 39TL indirimli. MousePad ise 5TL indirimli)
2- Eğer Monster markalı başka bir model öneriniz varsa nedir? (İndirim vermiyor başka model mouse a)
3- Verdiğim model ve ya Monster mouseları kullananlar yorumlarınız nelerdir? İnternette yorum bulamadım.
4- MousePad'I elektrikli alırsam RGBden başka etkisi olur mu?

Yorumlara aklıma gelen soruları eklerim. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
O fiyatlarda kesinlikle bu ürüne bakın:

Mouse: SS Rival 300s
Mousepad: SS QCK mousepad
Gönderdiğiniz Mouse ve MousePad, sadece Mouse fiyatıyla paket olarak var. Link
Bu MousePadi daha önce görmüştüm şikayetçi olanı duymadım ama mouse hakkında yorum okuyacağım. Bilgisayarı ise görmüştüm ama 2x8GB/16GB olması lazım. Ben alırsam aynı model RAMi bulamam. Farklı taksam bile bir iki FPS kaybım oluyor. Servis ile uğraşmak istemiyorum alır ALMAZ. Ya direkt 8200TL ye 1650Ti ve yukarısı, 512+GB SSD, 2x8/16+GB RAM lazım.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Evet arkadaşlar mouse ve mousepad hakkında yorumlarınız nelerdir?