Monster mikrofon aniden çalışmamaya başladı

Bu konuyu okuyanlar

inspectorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her zaman mikrofonu kullanıyordum hiçbir sorun yoktu hatta sabah Zoom'dan online bir derse girdim sorun yoktu fakat bugün dizi izlemek için kulaklığımı takarken yanlışlıkla mikrofon girişine taktım sonra çıkarıp kulaklık girişine taktım diziyi izledikten sonra Zoom'a girdiğimde sesi algılamadığını fark ettim. Discord'da da denedim orda da sesimi almıyor Laptop modeli Monster Abra A5 lütfen acil yardım edin derslerde sıkıntı çekiyorum

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Zoomda ses giriş çıkış cihazınj kontrol edin hala düzelmiyorsa aygıt yöneticisinden ses giriş çıkış driverlarını silin ve bilgisayarı yeniden başlatın o şekilde deneyin. Windows 10 ise yapın bunu.

inspectorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zoomda ses giriş çıkış cihazınj kontrol edin hala düzelmiyorsa aygıt yöneticisinden ses giriş çıkış driverlarını silin ve bilgisayarı yeniden başlatın o şekilde deneyin. Windows 10 ise yapın bunu.
dediğiniz gibi sildim ve yeniden başlattım şuan yine çalışmıyor driverları yeniden mi kurayım

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Aygıt yöneticisinde yukarda görünüm kısmı olur gizli aygıtları açıp yeniden ses drıverlarını kontrol edin.

Windows kendisi kurması gerekir normelde ama kendi sitesinde driver varsa indirilebilirsiniz.

inspectorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aygıt yöneticisinde yukarda görünüm kısmı olur gizli aygıtları açıp yeniden ses drıverlarını kontrol edin.

Windows kendisi kurması gerekir normelde ama kendi sitesinde driver varsa indirilebilirsiniz.
denedim driverları kendimde kurdum olmadı windows kurduğundada olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

@inspectorm, Aygıt yöneticisinden kaldırıp cihazı yeniden takın.
gömülü mikrofon dahili değil

arkadaşlar şimdi farkettim kulaklık takınca mikrofon çalışıyor ama kulaklığımı takınca (tek jack girişli jbl kulaklık) mikrofonum çalışmıyor nasıl çözebilirim bu olayı

olayı çözdüm teşekkürler

Son düzenleme:

busraer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim driverları kendimde kurdum olmadı windows kurduğundada olmadı

gömülü mikrofon dahili değil

arkadaşlar şimdi farkettim kulaklık takınca mikrofon çalışıyor ama kulaklığımı takınca (tek jack girişli jbl kulaklık) mikrofonum çalışmıyor nasıl çözebilirim bu olayı

olayı çözdüm teşekkürler
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum, nasıl çözdünüz?