monster mı msı mı

Bu konuyu okuyanlar

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
!? Amd işlemcilerin kronik ısınma sorunlarını unuttun herhalde.

Tabi bir AMD fanboyundan fazla birşey beklememek lazım.
Hocam amdler daha az ısınıyor laptopta, intel daha çok ısınır. Eğer amd olarak Dell g5 se, asus tuf gibi modelleri baz alırsanız hata edersiniz. Kronik ısınma sorunları var. Lenovo legion ve hp omen modellerine bakın. Çok serin çalışıyorlar. Ancak aynı modellerin intel versiyonu 90larda geziyor.
Tek siteden mi bakacağız? Kusura bakma sabahki fanboylardan çıldırmak üzereydim.
Diğer sitelerde Dell g5 se'yi baz alıyor. Dell g5 se rezalet bir model. İşlemciyi 105 derece ekran kartını 90 derecede çalıştırıyor.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hocam amdler daha az ısınıyor laptopta, intel daha çok ısınır. Eğer amd olarak Dell g5 se, asus tuf gibi modelleri baz alırsanız hata edersiniz. Kronik ısınma sorunları var. Lenovo legion ve hp omen modellerine bakın. Çok serin çalışıyorlar. Ancak aynı modellerin intel versiyonu 90larda geziyor.

Diğer sitelerde Dell g5 se'yi baz alıyor. Dell g5 se rezalet bir model. İşlemciyi 105 derece ekran kartını 90 derecede çalıştırıyor.
Çoğu modeli alıyor. Tuf ve Bravo alınıyor çogu zaman.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
MSI daha mantıklı Monster çok mavi ekran veriyor

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
TUF kronik sorunlu hocam bravo'nun da soğutması iyi değil. Alpha'nın testleri daha düşmedi ama ben gta 5te maks 84 derece gördüm. Cinebench r23te maks 86.
O zaman bence bravo önermek de mantıklı değil. Şu anda en mantıklı yol RTX 2070'li laptop alıp tadını çıkarmak. Bir tarafta 1660 Ti gücünde laptop var bir tatafta 2070'li. Soğutmaları yakın hatta turbo modda monster geçiyor. Ben monster alırdım şahsen.

ALFAz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Herkes msı demiş msı alıcam galiba monsterin modellerini beğeniyorum lakin bana da msı daha kaliteli gibi geliyo monsterda cazip gelen bide müsteri hizmetleri sınırsız hizmet veriyolarya o cazip geliyo ne kadar iyi bi bilgisayar olursa olsun zamanı gelince hepsinde sıkıntı oluyo asus lenevo almak istemiyorum tercihim o paraya msı yada monster alırım

Reaksiyon puanı
385
Monster düşük bütçede bir tercih. Yüksek bütçede açık ara MSI.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de Monster kalitesiz söyleyeyim. 5 yıl anca gider.

ALFAz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
MONSTERDE BU

MSI DA BU GÜZEL SANKİ FİYAT ARALIĞINDA

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Dediğim gibi lenovo da tercih edilebilir. 7-8 seneyi devirdim. Oyun laptopu değildi, ilk yıllar çok fena oyun oynadım haliyle aşırı ısınmadan ve zorlamadan harddisk, ram falan gitmişti garantiye gönderdim yenilerini taktılar sağ olsunlar.