Monster mı Lenova mı?

Bu konuyu okuyanlar

Uykulu Yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba 7-8 bin civarı bir laptop bakıyorum Photoshop, Yazılım yeri geldiğinde oyun, genel kullanım için uzun süre idare edecek bir laptop arıyorum iki model gözüme takıldı bunlar:

Siz olsanız hangisini alırsınız veya başka marka öneriniz var mı bu fiyat aralığında

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam 256GB SSD'ye işletim sistemi + 2 oyun yüklersiniz kalanı HDD'ye atarsınız. 512GB SSD alırsanız toplam 6~ oyun yüklersiniz ve sevdiğiniz oyunları yüklersiniz, daha performanslı olur. Ayrıca Monster'ın satış sonrası desteği de gayet iyi. Benim önerim Monster Notebook almanız olur.

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bak kardeş sana bir şey diyim bendede laptop var hemde monster böyle şu laptop alayım konusuna girince böyle sövesim geliyor nedenin bilmiyorum bak aga crysis 2 yükledim açılmadı aşşırı ısınıyor pc yi yeni aldım 2 gram aklım yokmuş laptobu alırken bizim alt komşunun arkadaşı yazılımcı dediki bu laptop size 10 sene gider şimdi sabah akşam o adama sövüyorum knk bak gezerim filan boşver ben sana bu pclerin aynısın 5k ya bulurum 3kya da gidersin telefon alırsın (kötüyse) iyiyse bşy yapamam gendede senin tercihin ama ben kasa almadığım için aşşırı pişmanım ailemde bana kızıyor sen bilmiyorsun diye hal buki o yazılımcı olacak adam doğru düzgün bir ... bilmiyor olması bak kardeş kendini kurtar git kasa al ben after efects filan da yükledim pc patlıyordu bak yalan değil patlıyordu istersen fotosunu atarım discordun varsa pc boşta 88 forzada çöküyor oyunlarda çok fazla fps dropu laptop sıkıntılı hee uğraşırım diyorsan senin proplemin ama bence kasa al

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Arkadaşlar merhaba 7-8 bin civarı bir laptop bakıyorum Photoshop, Yazılım yeri geldiğinde oyun, genel kullanım için uzun süre idare edecek bir laptop arıyorum iki model gözüme takıldı bunlar:

Siz olsanız hangisini alırsınız veya başka marka öneriniz var mı bu fiyat aralığında
"Lenova" diye bir marka yok. Lütfen başlığınızı düzeltin. :)

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Monster
lenovo daha kötü özelliklere sahip ve 1000tl daha pahalı :) saçma olmuş bu soruyu sormanız hem monsterin müşteri hizmetleri de güzel

Uykulu Yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
"Lenova" diye bir marka yok. Lütfen başlığınızı düzeltin. :)
Nasıl düzelteceğimi bulamadım evet haklısınız :)
Monster
lenovo daha kötü özelliklere sahip ve 1000tl daha pahalı :) saçma olmuş bu soruyu sormanız hem monsterin müşteri hizmetleri de güzel
Monster harici diğer bilindik markalar yüksek fiyatlarda lenovo özellikleri beni idare eder fiyatı yüksek ama sağlamlık açısından monsterla karşılaştırmak fikirlerinizi almak istedim. Sadece o laptop değil öneriniz varsa başka bir marka da olabilir 7 8 bin civarı

Bak kardeş sana bir şey diyim bendede laptop var hemde monster böyle şu laptop alayım konusuna girince böyle sövesim geliyor nedenin bilmiyorum bak aga crysis 2 yükledim açılmadı aşşırı ısınıyor pc yi yeni aldım 2 gram aklım yokmuş laptobu alırken bizim alt komşunun arkadaşı yazılımcı dediki bu laptop size 10 sene gider şimdi sabah akşam o adama sövüyorum knk bak gezerim filan boşver ben sana bu pclerin aynısın 5k ya bulurum 3kya da gidersin telefon alırsın (kötüyse) iyiyse bşy yapamam gendede senin tercihin ama ben kasa almadığım için aşşırı pişmanım ailemde bana kızıyor sen bilmiyorsun diye hal buki o yazılımcı olacak adam doğru düzgün bir ... bilmiyor olması bak kardeş kendini kurtar git kasa al ben after efects filan da yükledim pc patlıyordu bak yalan değil patlıyordu istersen fotosunu atarım discordun varsa pc boşta 88 forzada çöküyor oyunlarda çok fazla fps dropu laptop sıkıntılı hee uğraşırım diyorsan senin proplemin ama bence kasa al
:) yorumun için teşekkürler. Gerçekten fiyatlar yüksek olunca insan ne yapacağını bilemiyor. Biraz acele davranıyorum galiba uzaktan eğitim için de lazım olunca 1 ay içersinde bir laptop almam lazım.

Reaksiyon puanı
16,118
Lenovo daha iyi desktop istese desktop toplama yazardı.

Uykulu Yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bugün bu paylaşımı yaptığımda lenovo fiyatı 8700 lerdeydi şuan baktım 9350 tl olmuş daha 1 gün geçmedi çıldırmamak elde değil...