Öneri Acer Mı? Monster Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
@tb2dlh Aşırı ısınma, Hoparlörün cızırdaması, Anakart Arızaları, Işık Sızması Ekranda.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
MSI abartıldığı kadar iyi bir marka değil özellikle TR şubesi fiyatları çok fazla şişirip kaliteli algısı yaratmaya çalışıyor. Özellikle 20K üstü cihazları iyi elbette ancak MSI'a her anlamda denk çok fazla model var OMEN, Legion, Strix, G ve Predator serileri gibi.
Neden iyi değil? Kötü yanları neler? Evet fiyat bakımından katılıyorum şişirdiler fiyatları.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
MSI abartıldığı kadar iyi bir marka değil özellikle TR şubesi fiyatları çok fazla şişirip kaliteli algısı yaratmaya çalışıyor. Özellikle 20K üstü cihazları iyi elbette ancak MSI'a her anlamda denk çok fazla model var OMEN, Legion, Strix, G ve Predator serileri gibi.
Monster onerlierim arasinda en sonda cunku monster yerine daha kaliteli bilgisayarlar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden iyi değil? Kötü yanları neler? Evet fiyat bakımından katılıyorum şişirdiler fiyatları.
Okudugunu anlamiyorsun galiba abartildigi kadar diyor adam kotu dememiski

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Adama bak ya bana gore iyi diyor bu teknolojinin bana goresi sana goresi yoktur o cihaz diger cihazdan iyiyse iyidir bu kadar ve apple ve samsung konusuna gelirsek ikisininde birbirinden iyi telefonlari var
Komiksin gerçekten komiksin uzamasın diye kapatmaya çalışıyorum hala devam ettiriyorsun.
Dediğin gibi Apple ve Samsung cihazların birbirinden iyi telefonları var laptopta da öyle Monster MSİ veya hangi marka olursa olsun hepsinin birbirinden iyi cihazları var.

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
msi in gf65 modeli kronik sorunlu mesela cihaz sıkıntılı alınmaz ısınma sorunu var asusun da tuf laptopları kronik ısınma sorunlu onlar da alınmaz her markanın mutlaka sorunlu bir modeli var

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Monster onerlierim arasinda en sonda cunku monster yerine daha kaliteli bilgisayarlar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okudugunu anlamiyorsun galiba abartildigi kadar diyor adam kotu dememiski
Bende kötü dedi demedi zaten sadece sordum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar konu garip bir hal almaya başladığı için kitliyorum.

İyi değil demedim sadece abartıldığı kadar iyi değil. Alternatifleri var. Sırf MSI diye fazladan para vermenin saçma, tamamen algı olduğunu belirtiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...