Monster Laptop Almayı Düşünüyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ertucift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Merhabalar bir süredir gaming notebook araştırıyorum ve en sonunda Monster Abra A5 V16.6.1 almaya karar verdim fakat emin değilim. Ürüne bi bakıp bana fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Bir de Monster ile ilgili genel bilgisi olan ya da Monster kullanan arkadaşlar varsa ve cevap verirlerse çok mutlu olurum. İyi Günler

Ürün Bu https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-6-1/

Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar Merhabalar bir süredir gaming notebook araştırıyorum ve en sonunda Monster Abra A5 V16.6.1 almaya karar verdim fakat emin değilim. Ürüne bi bakıp bana fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Bir de Monster ile ilgili genel bilgisi olan ya da Monster kullanan arkadaşlar varsa ve cevap verirlerse çok mutlu olurum. İyi Günler

Ürün Bu https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-6-1/
Gayet iyi bir laptop rahatlıkla alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı, işlemci ve RAM gayet iyi.

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
Asus ve MSI marka laptop bakmanızı öneririm. Gerek kasa gerek de kalite olarak sizi üzmezler. Monster kalite konusunda biraz sıkıntılı sonuçta o bilgisayarın diğerlerine göre ucuz olmasının bir sebebi var.

ertucift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gayet iyi bir laptop rahatlıkla alabilirsiniz.

Ekran kartı, işlemci ve RAM gayet iyi.
bende öyle düşünüyprum teşekkür ederim

Asus ve MSI marka laptop bakmanızı öneririm. Gerek kasa gerek de kalite olarak sizi üzmezler. Monster kalite konusunda biraz sıkıntılı sonuçta o bilgisayarın diğerlerine göre ucuz olmasının bir sebebi var.
asus ve msi'lara da baktım fakat asusun fiyatları çok uçuk. Msi'ın daha ucuz modelleri de var fakat en ucuz modeli bile benim baktığım monsterdan daha pahalı ve özellik olarak daha kötü. O yüzden monster daha mantıklı geliyor. İlk 15 gün koşulsuz iadesi var zaten. Olmadı iade ederim