Monster ile steelseries takas yapılır mı

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Evet arkadaşlar forumun en çok karşılaştırmasına giren cloud hariç steelseries ile monster konusu ama benimki ayrı şimdi baya araştırma sonucunda monster kulaklık aldım bass seviyesi titreşimi filmlerde verdiği hazı kullanmayan bilemez her neyse soru o değil şimdi monster çok seviyorum her yönüyle olsun ama 7,1 konusunda bana düşük geldi pubg roe gibi oyunlarda csgo ya söz yok orda tam bir canavar şimdi müzik dinlemeyi çok severim özelikle basslı olanları tabi YouTube bass yazıp çıkanları deyil kendi favorim aralarındaki şimdi bir arkadaş buldum ondan steelseries arctis 3 kulaklık var ben oyunlardan fazla müzik dinleyen birisiyim ama oyunlardanda yerini anlayamam sinirime gidiyor şimdi arctis 3 ile takasa girecez arkadaşla o müzik için almış Gitar için gitarı satınca boşa çıkmış oda monsterı beğendi takasa girelim dedi şimdi ben fazla müzik dinleyen arada birde oyunu iyi oynayan biriyim yüksek seslerde cızırtı yapıyor diye şikayetler vardı basslarda falan bende supremefx ses kartı z270 anakart üzerinde bu ses kartıyla iyi bir performans alacağımı düsüyorüm sizce az oyun oynayan birisi için onu almak mantıklı mı üstüne para falan vermicem kafa kafaya olcak sizce takasa girmeli miyim ?

Bu arada karmaşık yazdıysam özür dilerim ders arası aceleye geldi onun için başka kulaklık önermeyin özellikle. Hyperx Cloud tasarımı berbat en iyi kulaklık olsa bile

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arctis 3 3.5 mm girişli olduğu için gerçekten müzik deneyimi istiyorsan önermem. Eğer iyi bir müzik deneyimi istiyorsan USB girişli kulaklıklara bak Arctis 5 gibi. 7.1 olayına gelirsek gerçek 7.1 kulaklıklar 1500 TL civarlarında, sanal olanlar arasında fazla fark göremezsin zaten.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
peki cızırtı sorununu bilen varmı o ses kartıyla iyi bir randıman alabilir miyim

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Yazamadım bütün gün işim vardı özür dilerim ama benim en çok aklıma takılan şey oyunda iyi saten ama müziklerde nasıl bass seviyesi çok önemli ben monster kullanıyorum bass kalitesine dicek bişey yok ama 7,1 zayıf gibi ama sanal 7,1 seviyeside bu olabilir ben gözümde fazla büyütmüsüm ve istediğimi alamamıştır gibi tüm karşılaştırmalara baktım gelen geçen steelseries diyor ama kullananların %40 falan şikayetci 2 dünya arasında kaldım arkadaş yarın yollicak kargo ile alsam geri veremem ayıp olur onun için tek hakkım var onuda iyi kullanmak istiyorum