Soru Monitörü tv yapma

Bu konuyu okuyanlar

Erdoo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
LNB Girişi bulunuyorsa tabikide kullanabilirsiniz. Onun dışında scart veya HDMI girişi de size yardımcı olacaktır. Harici bir decoder mi kullanacaksınız?

Erdoo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
LNB Girişi bulunuyorsa tabikide kullanabilirsiniz. Onun dışında scart veya HDMI girişi de size yardımcı olacaktır. Harici bir decoder mi kullanacaksınız?
Pek anlamıyorum ama mini uydu var hdmi cıkıslı monitörde de var olmazmı?dahili haporler var gosteriyor samsunh m5 2200 almıstım iade edip 3000 tl lik bu ürünümü alsam 2k

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Anladığım kadarıyla HDMI girişi ile uydu alıcı bağlayacaksınız, herhangi bir sıkıntı olmaz kullanılabilir.
Geçiş yapmak için ise örneğin uydu alıcısını HDMI-1'e taktıysanız monitörün menüsünden pc'nizi bağladığınız HDMI-2'yi seçerseniz geçiş yapmış olursunuz.

Erdoo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Anladığım kadarıyla HDMI girişi ile uydu alıcı bağlayacaksınız, herhangi bir sıkıntı olmaz kullanılabilir.
Geçiş yapmak için ise örneğin uydu alıcısını HDMI-1'e taktıysanız monitörün menüsünden pc'nizi bağladığınız HDMI-2'yi seçerseniz geçiş yapmış olursunuz.
Anlasıldı ozaman 2 hdmi cıkısına ihtiyac var monitörde

Erdoo94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
2 tane olması şart değil , bir kabloyu çıkarıp diğerini takarsınız.
Tmmdır bunu alayım diyorum 2k
Mesaj otomatik birleştirildi:

27 incmi 32 mi ideal hem tv hem monitör

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Mesaj otomatik birleştirildi:

27 incmi 32 mi ideal hem tv hem monitör
Boyut size kalmış ama tv olarak da kullanmak istediğiniz için daha büyük boyut tercih edilebileceği gibi bilgisayar kullanırken 32 inç büyük gelebilir. Bu video işinizi görebilir: Yapacağınız tercihten memnun kalmanız dileğiyle.

Son mesajlar