Monitöre sinyal vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet5378

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamun Aleyküm,arkadaşlar monitöre ekran gelmiyor.Sadece ekran kartının üstündeki tozları peçete ile sildim ve hiç birşey tak çıkar dahi yapmadım ancak tekrar kabloları takıp pcyi başlatınca pc açıldı ekran kartı fanı falan döndü ama sinyal yok dedi.Ve haliyle görüntü ekrana gelmedi bende bios pinilini çıkardım 5dk sonra taktım sonra gene hiçbir sonuç vermedi ram ve ekran kartı çıkarıp tsktım gene soniç vermedi.Yardım edin lütfen.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
elektronik donanımlarıı, hele ki yeni nesilleri bezle poşetle, temizlik kitleri ile temizlemeyin. sentetik tiner ve kolonya kombosu ile temizlemeli.
umarım parça koparmamışsınızdır farkına vrmadan. ekran kartında sildiğiniz noktaları net fotolarla buraya yükler misiniz? baskalım bi kopuk gözüküyor mu?

Ahmet5378

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
elektronik donanımlarıı, hele ki yeni nesilleri bezle poşetle, temizlik kitleri ile temizlemeyin. sentetik tiner ve kolonya kombosu ile temizlemeli.
umarım parça koparmamışsınızdır farkına vrmadan. ekran kartında sildiğiniz noktaları net fotolarla buraya yükler misiniz? baskalım bi kopuk gözüküyor mu?
SORUN ÇÖZÜLDÜ ŞUANLIK BIOSU SIFIRLADIM.