Monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

wgı123

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Max 1500 tl 144 hz monitör tavsiyesi
Bir kaç sorum olucak
1ms yerine 5ms olsa çok farkeder mi?
Viewsonic in freesycn 144 hz 1ms monitöründe freesycn ve 1ms özelliği aynı anda kullanılmıyomuş
Bütün 144 hz freesycn 1ms monitörlerde böylemi hepsinde böyle değilse hangileri onlar?
Eğer hepsi öyleyse bu monitör 1ms değilde 4ms freesycn olsa yine freesycn ve 4ms yi aynı anda kullanamama sorunu yaparmı
Hiç bi yerde cevap bulamadım yardım istiyorum

wgı123

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Bu monitör va
Ips daha iyi diye duymuştum ama aralarında çok fark varmı
Bide o freesycn sorunu hakkında bilginiz varmı
Bu fiyata IPS bulamazsın zaten. IPS olup 1ms olanlar da yazılım ile sağlıyor o 1ms değerini. O da bulanıklığa sebep oluyor. Onu da anca ASUS alırsan ELMB ile kapatabilirsin ki o zaman da renkler biraz soluyor. VA olması önemli değil bu fiyata alacağın TN panelli bir üründen çok daha iyi görüntü sağlar sana. 1ms ile FreeSync aynı anda kullanabilmen için panelin gerçek 1ms olması lazım yazılımla değil. Mesela IPS panelli ASUS monitörlerde de ELMB ile FreeSync'ı aynı anda kullanamıyorsun.

wgı123

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bu fiyata IPS bulamazsın zaten. IPS olup 1ms olanlar da yazılım ile sağlıyor o 1ms değerini. O da bulanıklığa sebep oluyor. Onu da anca ASUS alırsan ELMB ile kapatabilirsin ki o zaman da renkler biraz soluyor. VA olması önemli değil bu fiyata alacağın TN panelli bir üründen çok daha iyi görüntü sağlar sana. 1ms ile FreeSync aynı anda kullanabilmen için panelin gerçek 1ms olması lazım yazılımla değil. Mesela IPS panelli ASUS monitörlerde de ELMB ile FreeSync'ı aynı anda kullanamıyorsun.
Mesela 144 hz 1ms va panelli gamepower monitörde freesycn yle 1mss aynı anda çalışır o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela 144 hz 1ms va panelli gamepower monitörde freesycn yle 1mss aynı anda çalışır o zaman
1500 tl

Bide sizce yukarıda bahsettiğim gamepower 144 hz 1ms freesycn curved monitörmü alsam
Yoksa samsung 144 hz 4ms freesycn curved monitörmü alsam
Yani sizce marka samsung olsun 4ms olsun diyimmi

1500 tl

Bide sizce yukarıda bahsettiğim gamepower 144 hz 1ms freesycn curved monitörmü alsam
Yoksa samsung 144 hz 4ms freesycn curved monitörmü alsam
Yani sizce marka samsung olsun 4ms olsun diyimmi
Fiyatları aynı

Bide gamepower dada samsung da yukarı ve aşağı kadıramıyosunuz monitörü
sadece yukarı aşağı eğilebiliyo
Bu önemlimidr