Tavsiye Monitör tavsiyesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Drymz

Üyecik
Ben güzel bir sistem toplamama rağmen dandik monitörüm yeni bilgisayarımın keyfini çıkarmama izin vermiyor rica etsem şöyle 120-144hz 1ms ve 21-27" arası güzel bi monitör onerseniz fiyat en fazla 1800₺ civarı

Falcaocu efekeskin0

Doçent
Yasaklı
benim attığım ürünün altındaki bir yorum:

TÜRKÇE İNCELEMESİ YOK DİKKATLE OKUYUN.30 Temmuz 2020, Perşembe

Ürün bugün elime ulaştı. Normalde kargolar çalışmıyordu ama Hepsiexpres sayesinde İstanbul/İskenderun arası 2 gün içinde ürünüm teslim edildi. Ürünün kutu içeriği gayet güzel. Display Port (144 ya da 165HZ kullanmak gereken bağlantı kablosu), Güç kablosu, Detaylı bir kullanım klavuzu, ne olduğunu anlamadığım 2 ucu jak olan bir kablo (Hoparlöre takıp eş zamanlı çalışmalarını sağlıyor olabilir), doğal olarak monitör ve ayağı ve güç kablosu çıkıyor. Tasarımı gerçekten çok hoş. Çerçeve kalınlığı 7mm ki bu oldukça güzel durmasını sağlıyor. Ölü pixel falan çıkmadığı için içim rahat. Kutusundan çıkartmak işkence bunu belirteyim öncelikle ancak bu kargo aşamasında monitörün zarar görmemesi için önemli bir detay. Görüntü kalitesi oldukça güzel ve tatmin edici. Arayüzden görüntü modlarını değiştirebilir, renk ayarları yapabilirsiniz. 27' 1920x1080 monitörlerde ''Pixeller sayılıyor yaa'' diyorlar ancak görüntü çok net ve pixel sayma gibi bir durum söz konusu bile değil (Monitör ile yüzümün arasındaki mesafe 60cm). Monitörün ayakları biraz uzun olduğu iiçin masanız çok küçük ise küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Ürün ''Keşke'' dedirtecek bir ürüne benzemiyor ve dedirteceğini düşünmüyorum. Tasarım : 9/10 F/P oranı : 10/10 NOT : Gamepower, Rampage, Gamebooster gibi markalar alana kadar bunu alın derim. devamını gizle

Drymz

Üyecik
Herkes monsterın montörden bahesediyor ama babam pek sıcak bakmaz :/
O fiyata bulunmaz ama bir daha haklısınız

Ben aoc un e 2470swh monitörünü kullaniyom gerçi biraz alt seviye ama fhd olması kurtarıyor beni kod yazarken iyi oluyor

Son mesajlar