Mönitör tavsiye

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bende almayı düşünüyorum şu Hp'lerin her yöne dönebilen monitörlarından seninkiler de fena değilmiş...

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende almayı düşünüyorum şu Hp'lerin her yöne dönebilen monitörlarından seninkiler de fena değilmiş...[/QUOTE

Değerli kardeşim geniş ekranlar kicik duruyor kare olan eski modelde olsa onumu alsam diyorum

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Bu daha iyi, (ince tasarim, Led FULL HD ve Kontrast oranin 50.000.000:1 (DCR) olmasi)

http://www.exa.com.tr/aoc/monitorlcd/aoc_215-407-12731.html
Sağol kardeşim bu markaya ne kadar güvenilir özellik olarak iyi de

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Polonya malidir.
Yurtdisinda oldukca bilinen ve güvenli bir markadir, ayrica özellikleri almak istedigin monitörlerden cok daha iyidir, fiyat bakimindan da uygundur.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar fiyat araliği 300 tl bu fiyat araliğinda tavsiyeniz varsa exa kare olanlardan var bu nasil http://www.exa.com.tr/philips/monitorlcd/philips_19-407-12436.html
http://www.hepsiburada.com/Liste/in...ils.aspx?productId=bd56511&categoryId=3002879

bunlardan hangisi yada başka önerebileceğiniz varsa yardimlarinizi bekliyorum

İllaki bunlardan birisi olsun diyorsan... Ben olsam bunu alırdım... Sebep tepkime süresi 2ms diğeri 5ms oyun için filan düşünüyorsan benim dediğimi al... Tabii film içinde tepkime süresi geçerli...

http://www.hepsiburada.com/Liste/inca-il-1002lv-20-2ms-analogdvi-multimedia-led-lcd-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd56511&categoryId=3002879

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu güzel bu...

Inca IL-1002LV 20" 2ms (Analog+DVI) Multimedia LED LCD Monitör Parlak Siyah

%C4%B1ncaled.jpg

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim tavsiyem INCA çünkü dediğim gibi LCD monitörde tepkime süresi önemlidir.. O yüzden hem film izlerken hem oyunlarda monitörden daha iyi performans alabilmeniz için bunu tavsiye ederim... Diğer monitör 5ms bu 2ms

---------- Post added at 03:11 ---------- Previous post was at 03:04 ----------

Ama bu AOC monitöründe tasarımı son derece estetik eğer oyunlardan ve filmlerden vede dizilerden biraz uzaksanız bunuda alabilirsiniz... Yani birazda size kalmış monitörü ne için kullanacaksınız????

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Samsung BX1930 'a bakarmısın ben aldım LED monitör 18,5 inc. memnunum birde ona bakın bence :)

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
vatandaki 22'' inca ya bak derim 1 yıldır kullanıyorum mükemmel sıfır ölü piksel garantisi ile veriyorlar chip te ayın ürünü seçilmişti geçen yıl...

brev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu monitör fiyatına göre iyi denebilecek bir monitör.Filim izlemek ve temel işler için ideal.Oyunlar için bence hiçbir lcd veya led monitör yeterli değil.Ben pek memnun değilim bu konuda 2ms de olsa 1 ms de olsa nafile...Ha birde güç tüketimi 22 watt.Mükemmel denebilir.Evimizdeki bir ampul kadar.

---------- Post added at 15:28 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Yanlız alırken hangi firmadan alıcanıza dikkat edin ve "0 Kusurlu Piksel" garantisi veren bir firmadan alın.Çünkü ben de 1 tane sağ üst köşede kırmızı kusurlu piksel var ve malesef değişim için 4 tane olması gerekir diyorlar.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bende almayı düşünüyorum şu Hp'lerin her yöne dönebilen monitörlarından seninkiler de fena değilmiş...[/QUOTE

Değerli kardeşim geniş ekranlar kicik duruyor kare olan eski modelde olsa onumu alsam diyorum

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Sağol kardeşim bu markaya ne kadar güvenilir özellik olarak iyi de

AOC benim yaklaşık 2 - 2,5 senedir kullandığım bir Marka...
Ve inanılmaz kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşın dediği gibi bizde pek ismi bilinmese de Yurtdışında bir hayli fazlaca ünlü bir marka.
AOC fiyat/performans olarak bana hep LG'yi hatırlatmaktadır. Marka olarak bence kesinlikle güvenebilirsin..
Şimdiden alacağın Monitörü güzel günlerde kullanmanı dilerim :)

brev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatta en önemli şey piksel hatası.Bende bir tane piksel hatası var ve değiştirmediler.Malesef böyle kullanıyoruz.Bazı firmalar dağıtımcı vermese bile piksel garantisi veriyorlar.Buna çok dikkat edin...