Monitör önerilen çözünürlük hatası?

Bu konuyu okuyanlar

kingofm2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Monitörüm Philips 220VW önerdiği yani yerel çözünürlüğü 1680x1050 ve en iyi full kaliteyi tabiki bu çözünürlükde alıyorum. Fakat.. bu çözünürlükde gerek oyunlarda olsun gerek sitelerde dolaşırken olsun akıcılık gidiyor, fps düşüyor ve sayfalar daha geç açılmaya başlıyor. Örneğin 1280x800 yaptığımız zaman görüntü bozuluyor fakat daha akıcı oluyor, sayfalarda normal açılıyor. Bunun çözümü nedir arkadaşlar çözünürlük den kafam gitti artık bi bulaydım çözümü :(

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
AMD HD6670 Geçen sene almıştım.

Aslında,durum sana ekran kartına bağlanamaz ama en önemli faktör ekran kartıdır.Bunun yanında işlemci,ram vs. bileşenler gelir.

Güçlü ve iyi bir ekran kartı alman gerekiyor,bütçeni söylersen yardımcı olunuz.

Bu ekran kartı ile,güncel oyunları istediğin gibi oynayamazsın.

kingofm2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında,durum sana ekran kartına bağlanamaz ama en önemli faktör ekran kartıdır.Bunun yanında işlemci,ram vs. bileşenler gelir.

Güçlü ve iyi bir ekran kartı alman gerekiyor,bütçeni söylersen yardımcı olunuz.

Bu ekran kartı ile,güncel oyunları istediğin gibi oynayamazsın.

ekran kartı ve harddisk harici diğer bütün parçaları değiştim daha 1 ay olmadı. ekran kartı da şuanlık almak istemiyorum. maksadım 1680x1050 nin kasması. diğer çözünürlükler kasmıyor.

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ekran kartı ve harddisk harici diğer bütün parçaları değiştim daha 1 ay olmadı. ekran kartı da şuanlık almak istemiyorum. maksadım 1680x1050 nin kasması. diğer çözünürlükler kasmıyor.

1680x1050 yüksek çözünürlük olduğu için kasıyor,ekran kartın yetersiz geliyordur.

Detayları düşürüp,oynamayı dene çözünürlüğü artır.

kingofm2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1680x1050 yüksek çözünürlük olduğu için kasıyor,ekran kartın yetersiz geliyordur.

Detayları düşürüp,oynamayı dene çözünürlüğü artır.

sadece oyun için değil tabi. sitelerde dolaşırken daha geç açılıyor. daha yavaş yüklenmeler cabası.