Soru Monitör Alırken Hangi Marka Tercih Edilmeli?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Selam arkadaşlar,

2000TL Bütçem mevcut ve bir Monitör alacağım. Monitörlerde bildiğiniz üzere ms,ıps,lcd vb. vb. Bir dünya ayrı ayrı özellikleri oluyor, ee her markanın ki de aynı olmuyordur haliyle. Bu panellerin farkları nedir? ms ne kadar fark 1 ila 4 ms arası mesela?

Ve marka olarak bana ne tavsiye edersiniz? veya model olarak da öneride bulunabilirsiniz. Yükseklik alçaklık ayarı olan 25 26 inç üstü sRGB Destekli bir model bakıyorum.

Dipnot: Bana çevremde ki insanlar bu fiyat bandında AOC,ViewSonic,LG bakmamı önerdiler onların önerilerinide alta bırakıyorum. Sizce önerilerinden birisini almak mantıklıysa da eklersiniz sevinirim.

Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dipnot'a ek olarak bana önerilenlerde en iyisi LG Ultra olan sanırım benim anladığım kadarıyla en azından fiyat bütçeme ne de uyuyor yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ikisi iyi gibi geldi

Tenderslot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Oyun haricinde kullanacaksanız bu monitör tavsiye ederim.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
AOC ve LG panelleri gayet kaliteli. AOC 27G2U'nun 24 inç olanını kullanıyorum, aşırı memnunum. Pivot özelliği ve üzerinde bulunan USB 3.0 portları baya işe yarıyor. Ancak monitör ayağının geniş olduğunu söylemeliyim eğer alanın dar ise bunu göz önünde bulundur.

LG'yi de arkadaşım kullanıyor, o da çok iyi monitör. Bu noktada iş senin bütçene kalıyor. Bu arada AOC'u alırsan USB portlarından veri transferi yapabilmen için USB 3.0 yazıcı kablosu kullanmak gerekiyor, yoksa o portlar sadece şarj etme görevi görür bilgine. :)