Laptop'a bağlanacak 144Hz 24" Monitör Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

ebubekirozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu ürünü öneririm. Ben VG249Q kullanıyorum. Ondan biraz daha iyi.

Burada da incelemesini yaptım.

Asus VG249VQ kavisli oldğu için listeye eklemedim. Kavisli sevmiyorum. Benim aklımda sizin kullandığınız monitörden alma düşüncesi var. İncelemeniz de gayet güzel olmuş. Rica etsem incelemenizde attığınız üçüncü fotoğraf yani ekranı üstten çektiğiniz fotoğrafta ekran ile arka stand sonuna kadar kaç cm derinlik var? Sitesinde 21.7 cm diyor. Benim masa küçük olduğu için merak ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ViewSoniği fazla tavsiye etmem
Neden acaba? Kullandınız mı? Garanti ile ilgili bir sorun mu yaşadınız?

Son düzenleme:

Kubica a.k.a GOD

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
37
Asus VG249VQ kavisli oldğu için listeye eklemedim. Kavisli sevmiyorum. Benim aklımda sizin kullandığınız monitörden alma düşüncesi var. İncelemeniz de gayet güzel olmuş. Rica etsem incelemenizde attığınız üçüncü fotoğraf yani ekranı üstten çektiğiniz fotoğrafta ekran ile arka stand sonuna kadar kaç cm derinlik var? Sitesinde 21.7 cm diyor. Benim masa küçük olduğu için merak ettim.

eski masaüstü pcimde kullanmıştım çok sıkıntı yaşadım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Ekrandan itibaren arkaya doğru yaklaşık 15-16cm derinlik var. VG24VQ modelini önermemin sebebi hem sağa ve sola 90 derece dönüyor hemde 350cd parlaklık değeri var. Daha önce kavisli bir ekrana bakmadığınız için belki ön yargılı yaklaşıyor olabilirsiniz ancak bana kalırsa 1500R civarı kavis iyi oluyor. 1800R civarı fazla oluyor bence de.

ebubekirozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim. Sağa sola dönüyor diye biliyorum ama herhalde siz 90 dereceye kadar dönmüyor diyorsunuz.
Daha önce teknoloji marketlerde onlarca kez farklı markaların kavisli monitörlerine baktım, inceledim. Güzel bir teknoloji ama ben sevemedim alışamadım bir türlü. Çok garip geliyor. Kavisli televizyonları da pek sevemedim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkür ederim. Sağa sola dönüyor diye biliyorum ama herhalde siz 90 dereceye kadar dönmüyor diyorsunuz.
Daha önce teknoloji marketlerde onlarca kez farklı markaların kavisli monitörlerine baktım, inceledim. Güzel bir teknoloji ama ben sevemedim alışamadım bir türlü. Çok garip geliyor. Kavisli televizyonları da pek sevemedim.
VG24VQ modeli 90 derece sağa ve sola dönüyor kendi ekseninde, VG249Q modeli dönmüyor bunu belirtmek istedim. Eğer kavisli ekran sevmiyorsanız VG249Q modeli de iyi bir tercih olacaktır sizin için.

ebubekirozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba tekrardan. Bugün VG249Q elime geçti, kurulumu yaptım ama dediğiniz gibi dönmeme sorunu yok. Evet 90 derece dönmüyor ama yaklaşık 70-80 derece dönüyor.

Son mesajlar