Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Selam dostlar bu aralar işe okula zaman ayırmaktan foruma pek bakamıyordum, yakın zamanda tekrar buralarda olacağım.
Benim de almış olduğum bu model yeni bir model olduğu için kullanım kılavuzunu internette pdf olarak bulamadım. Bayiden verilen kitapçık eski modellere aitti benim de içim rahat etmedi. Mondial yetkili servisine mail atarak varsa bu belgenin pdf halini istediğimi belirttim. Sağolsunlar kısa sürede dönüş yaptılar. İnternette arayıp da bulamamıştım benden sonra arayan arkadaşlarımızın bulmasına vesile olmak adına dosyayı aşağıya bırakıyorum.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Faydalı paylaşım. Elinize sağlık. İhtiyaç duyanların tekrar mail ile uğraşmalarına gerek kalmayacak artık.

Ben de zamanında Tata'nın bir modelinin kullanım kılavuzunu internette arayıp bulamamıştım. Tata Türkiye distribütörüne (İsotlar Grup) mail falan attım ama gönderemeyeceklerini söylediler. Ben de Hindistan'daki merkezlerine mail atıp Türkiye distribütörünün kılavuzu göndermediği konusunda şikayette bulundum. 1 hafta sonra Türkiye'de distribütörü kullanma kılavuzunu bana gönderdi.