Mönchengladbach - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Hangi Kanalda?

Maçı kim kazanır?

• Mönchengladbach

Kullanılan: 36 45.0%
  • Berabere

Kullanılan: 10 12.5%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 34 42.5%

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fenerbahçe - Mönchengladbach | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6.Maç Ne Zaman Hangi Kanalda?

Monchengladbach+fenerbahce.jpg

Mönchengladbach - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç

Stat: Borussia-Park

Tarih: 4 Ekim 2012 Perşembe

Saat: 22:05

Yayın: Star

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hangi kanal verirse versin. daha da izlemem fenerbahçe maçını bu gidişat devam ettikçe.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Burada da bi tane atarsak, kendi sahamızda beklemeye geçecez.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Fenerbahçe kazanır diyorum ama Aykut yine yapar bir şeyler.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar gidin ilk yarı 2, ikinci yarı 0 oynayın 100 tl basın, kazanırsınız.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
grupta en güçlü gördüğüm marsilyaya karşı ilk yarıdaki oyunumuza güvenerek bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Aykut Kocaman bişeyler yapmazsa tabi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Mönchengladbach, Limassol maçında 90+7'de penaltı kaçırmış ve maç 0-0 bitmiş.

Puan durumu açısından iyi olmuş.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
O harbiden iyi olmuş.Deplasman da berabere kalsak marsilyayla bu kadar üzülmezdim.Çünkü bu grup maçlarında falan evinde puan kaybetmek çok kötü oluyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aykut olduğu müddetçe bu takımda taş gibi el freni var demektir ki.
Hiç umudum yok bu maçtan.

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Oylamada bile elim beraberliğe gidiyor.. Aykutun oyun zekasıda KOCAMAN olaydı iyiydi..

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
hangi kanal verirse versin. daha da izlemem fenerbahçe maçını bu gidişat devam ettikçe.

Gerçekten yazık.Böyle düşünen insanların gerçek bir Fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum.İyi günde eyvallah,kötü günde böylese hiç olasın ve olmayın!

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyumu M.gladbach'a verdim. Fb'liyim ve Aykut K. maç 3-0 olsa bile takımıma güvenemez hale getirdi beni sağolsun..Geçen seneki GS maçındada 15dk'da 2-0 oldu gene koruma sevdasına 2-2 bitti. Artık Fb 2-0 olunca maç direk berabere diyorum.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Gerçekten yazık.Böyle düşünen insanların gerçek bir Fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum.İyi günde eyvallah,kötü günde böylese hiç olasın ve olmayın!
onu kötü günde taraftarını hatırlayan yönetici ve futbolculara söyle sen. tanımadığın insanların da Fenerbahçeliliğini sorgulamak sana düşmez.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
onu kötü günde taraftarını hatırlayan yönetici ve futbolculara söyle sen. tanımadığın insanların da Fenerbahçeliliğini sorgulamak sana düşmez.

Emin ol onlar en iyi günde bile en fazla taraftarını düşünüyorlar merak etme.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Emin ol onlar en iyi günde bile en fazla taraftarını düşünüyorlar merak etme.
Ya bırakın bu beylik lafları. Kulüp başkanları o kulüplere verdiklerininn kat be katını kendi ticari işlerinden fazlasıyla çıkartıyor. Aziz Yıldırım'ı kim tanıyordu Fenerbahçe başkanı olmadan evvel? Senelerdir yanlış transferler, futbolculara, teknik direktörlere ödenen tazminatların hepsi taraftarın cebinden çıktı. 12 senede tek başarı yok. Feneriumları dolduran bu taraftardı. Kredi kartından, telefon kartına, alışverişten kombineye kadar sürekli cepten verdi, verdi, verdi. Karşılığında bir maçı sırtını yaslayıp rahat rahat maç izleyemedi. Sürekli yıllık geliri rakiplerinin şu kadarda şu kadarı dendi. Rakiplerinden hangisine göre daha büyük başarısı var. Kötü gün oldu mu haydi pamuk eller cebe, takım niye top oynamıyor diye hesabını sorunca bir grup kendini bilmez taraftar. Nihat Özdemir'in başkan yardımcılığından sonra aldığı ihaleleri bir incele istersen. Avrupa'da 9 maçta tek galibiyetin Vaslui olmuş, ondan sonra Fenerbahçe Dünya kulübü. Böyle laflarla anca kahveden tribüne gidenleri yersin. Madem bunca şey veriliyor. Karşılığı alınmadığında da hesap sorulur. Burası bir forum. Herkes istediğini söylemekte özgür. Sen kendi yorumunu yap geç. Başkalarının yorumuna da fazla salça olma.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ya bırakın bu beylik lafları. Kulüp başkanları o kulüplere verdiklerininn kat be katını kendi ticari işlerinden fazlasıyla çıkartıyor. Aziz Yıldırım'ı kim tanıyordu Fenerbahçe başkanı olmadan evvel? Senelerdir yanlış transferler, futbolculara, teknik direktörlere ödenen tazminatların hepsi taraftarın cebinden çıktı. 12 senede tek başarı yok. Feneriumları dolduran bu taraftardı. Kredi kartından, telefon kartına, alışverişten kombineye kadar sürekli cepten verdi, verdi, verdi. Karşılığında bir maçı sırtını yaslayıp rahat rahat maç izleyemedi. Sürekli yıllık geliri rakiplerinin şu kadarda şu kadarı dendi. Rakiplerinden hangisine göre daha büyük başarısı var. Kötü gün oldu mu haydi pamuk eller cebe, takım niye top oynamıyor diye hesabını sorunca bir grup kendini bilmez taraftar. Nihat Özdemir'in başkan yardımcılığından sonra aldığı ihaleleri bir incele istersen. Avrupa'da 9 maçta tek galibiyetin Vaslui olmuş, ondan sonra Fenerbahçe Dünya kulübü. Böyle laflarla anca kahveden tribüne gidenleri yersin. Madem bunca şey veriliyor. Karşılığı alınmadığında da hesap sorulur. Burası bir forum. Herkes istediğini söylemekte özgür. Sen kendi yorumunu yap geç. Başkalarının yorumuna da fazla salça olma.

Taraftar olarak tüm Fenerbahçe taraftarına saygım ve sevgim sonsuz fakat hiç bir taraftar takımın menfaatlarinin üzerinde değildir, sen feneriumdan o kadar alışveriş yaparsın da gelip burda söylersen hiç yapma daha iyi kardeş.Neyse uzayacak bu sonra sıkıntı olacak.
İyi günler.İyi günde izle maçları sevin, kötü günde izleme üzülme.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Taraftar olarak tüm Fenerbahçe taraftarına saygım ve sevgim sonsuz fakat hiç bir taraftar takımın menfaatlarinin üzerinde değildir, sen feneriumdan o kadar alışveriş yaparsın da gelip burda söylersen hiç yapma daha iyi kardeş.Neyse uzayacak bu sonra sıkıntı olacak.
İyi günler.İyi günde izle maçları sevin, kötü günde izleme üzülme.
he gülüm he.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alman ekibine karşı şansının olcağını sanmıyorum Fenerbahçenin ama inşALLAH yanıltır beni başarılar :)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Fenerbahce kessin alırda (aykut kocaman faktörü var ) :D

Aristotales

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe daha üstün ama Aykut KOCAMAN bütün takımı defansa çekerse işleri zor.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Fenerbahçe daha üstün ama Aykut KOCAMAN bütün takımı defansa çekerse işleri zor.

İnşallah kazanır defansa çekerse çok büyük hata yapar marsilya maçındaki gibi cesaretli oynatmalı takımı yoksa işi yaş fenerin

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kazanicaz bu maçı gurbetçi kardeşlerimiz gülerek ayrılacak statdan

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bir Gs li olarak İnşallah Fenerbahçe alır diyorum.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaman kostek olma zamani degil, destek olma zamani.aykut hocaya ve takima gonulden basarilar.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Umarim kazanir avrupada kim mücadele ederse etsin kardesim o takimdan olurum 90 dakika..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Dortmund'tan 5 yemiş

[video=dailymotion;xtysel]http://www.dailymotion.com/video/xtysel_bd-5-0-bm_sport[/video]

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Marsilya'da 4 yedi bugün Valenciennes deplasmanında.

Rakiplerin durumu kötü ama, bizde berbatız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...