Soru Modemde USB kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

ozkanayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba modemde usbyi nasıl kullanabilirim, ev için halledebildim ama uzaktan direk ip ve dosya adresini kullanabilmek? Nokia G-240W-C

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Merhaba modemde usbyi nasıl kullanabilirim, ev için halledebildim ama uzaktan direk ip ve dosya adresini kullanabilmek? Nokia G-240W-C
"USB flaş sürücüsünden veya USB portuna taktığınızda diskten dosyaları paylaşabilirsiniz USB disklerdeki hangi klasörleri paylaşacağınıza ve paylaşılan klasörlere hangi kullanıcıların erişebileceğine karar vermekle başlayabilirsiniz.

USB sürücüsüne erişmek için:
Windows: Çalıştır (Windows + R) > \\{ip'nizi buraya girin.}"

ozkanayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam modem arayuzunde usb belleği paylaşıma açtım. Ama illaki şifre koymamı istiyor. Ben dışarıdan direk olarak ipadresi/dosya/005.mp4 şeklinde dosyaya ulaşmak istiyorum. Bu mümkün mü?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Hocam modem arayuzunde usb belleği paylaşıma açtım. Ama illaki şifre koymamı istiyor. Ben dışarıdan direk olarak ipadresi/dosya/005.mp4 şeklinde dosyaya ulaşmak istiyorum. Bu mümkün mü?
Sabit IP kullanmanız lazım uzaktan erişim için, eğer modeminiz destekliyorsa IP sabitlemeyi o şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca uzaktan erişime şifre koymanız zorunlu yoksa ağ saldırılarına müsait durumda olursunuz.

ozkanayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabit IP kullanmanız lazım uzaktan erişim için, eğer modeminiz destekliyorsa IP sabitlemeyi o şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca uzaktan erişime şifre koymanız zorunlu yoksa ağ saldırılarına müsait durumda olursunuz.
Hocam statik ip aldım. Ben videolar var bunları kendi sitemde ipadresim.com/video1.mp4 gibi oynatmak için bunu istiyordum.