Modem Wifi Öncelik Ayarı

Bu konuyu okuyanlar

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Merhaba,

Şöyle bir sorunum var laptoptan bir oyun oynarken (hepsi farketmez) anlık takılma oluyor sonra tekrar düzeliyor tabi online oyunlarda bunlar çok önemli saniyede kaybetsen iş bitiyor, anladığım kadarıyla bu modemle alakalı çünkü telefondan faceyede girsem oyunda donma oluyor aynı anda girdiğimizde, bunun için nasıl bir çözüm önerirsiniz modemi değiştireceğim olmazsa .

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba,

Şöyle bir sorunum var laptoptan bir oyun oynarken (hepsi farketmez) anlık takılma oluyor sonra tekrar düzeliyor tabi online oyunlarda bunlar çok önemli saniyede kaybetsen iş bitiyor, anladığım kadarıyla bu modemle alakalı çünkü telefondan faceyede girsem oyunda donma oluyor aynı anda girdiğimizde, bunun için nasıl bir çözüm önerirsiniz modemi değiştireceğim olmazsa .
Modemin nedir ?

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Tamam modemin kanal ayarlarını değişerek deneyebilirsin. Ayrıca kablosuz durumunu 802.11 b/g/n şeklinde kullanabilirsin.
Zaten kablosuz durumu o şekilde kanalda değiştirdim oda işe yaramadı :) Anlık birisi girince sanki direk ona aktarıyo interneti diğerini kesiyor gibi oluyor.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Zaten kablosuz durumu o şekilde kanalda değiştirdim oda işe yaramadı :) Anlık birisi girince sanki direk ona aktarıyo interneti diğerini kesiyor gibi oluyor.
O zaman hız sınırı getireceksin. O modem nasıl yapılıyor bilmiyorum ama.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Tamamdır bilen varsa bi yardımcı olsun arkadaşlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Kablo ile bağlanıp dener misin? O zaman da yaparsa işler değişir.