modem tavsiyesi ?

Bu konuyu okuyanlar

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
şöyle bu elimdeki modemi baya bi kullandım hiç oynamadım modemle sabit duruyodu ve tam hız alıyodum sonra ne olduysa bi an anlamadım hızım düştü birden sadece o kadar bide dsl ışığı hiç yanmamaya başladı zorlayınca geliyo tek sıkıntım bu 9970 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye zyxel kötümüki onu tavsiye etti gelen arkadaş

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
@Yasiin hocam bana geldi dediki kuran adam: Modem bozuk kendi modemimde oluyor sizinkinde olmuyor sizinki bozuk dedi. Ben de tamam dedim. O günde iade için son gündü. Ben kendim oturdum kurdum internet geldi. DSL ışığı arada sönüyor ve internet kesiliyor. Modem ASUS DSL N-16.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
şöyle bu elimdeki modemi baya bi kullandım hiç oynamadım modemle sabit duruyodu ve tam hız alıyodum sonra ne olduysa bi an anlamadım hızım düştü birden sadece o kadar bide dsl ışığı hiç yanmamaya başladı zorlayınca geliyo tek sıkıntım bu 9970 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye zyxel kötümüki onu tavsiye etti gelen arkadaş
İnternette biraz araştırma yaparsan hangisinin daha iyi olduğunu görebilirsin.

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
yani bizim dış kapının ordaki kutudaki kablolarda bi sorun olduğunu sanmıyorum genede ama bi kontrol ettiririm gene modem olarak zyxel vmg-3625 T20-A modemini alıcam en azından dsl ışığı yanmama sorunundan kurtlurum sürekli çıkar tekrar tak ışığın gelmesini bekle sonra sabit yanmasını bekle bekle anam bekle