Modem kurulumu nasıl olacak?

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 31 Aralık 2012 de ttnetın evtelefonu+tivibu+sınırsız ınternet kampanyasına uye oldum ZTE marka bir modem verdiler. Bugün modemi telefon hattına bağladım fakat DSL tusu yanıp yanıp sönüyor bır sıteye gırmeye calıstıgımda da TTNET uyarı verıyor DSL yanlıs baglama yaptınız yada problem var dıye. Birde ınternetın cekme sevıyesını gosteren yerde de full gosterıyor fakat onun uzerınde unlem ısaretı var. Bunun nedeni ne olabılır neden ınternete baglanamıyorum acıklarsanız sevinirim.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
kutudan bir cd çıkmış olması lazım. o cd deki proğramı bilgisyarına kurup çalıştırdığında seni yönlendirecektir. yada, kolay kurulum rehberi vardır mutlaka.

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet zaten ordaki gösterfiği sekilde taktım kabloları fakat DSL ısıgı yanıp yanıp sonuyor ve ınternet ısıgı yanmıyor vede cd cıkmadı kutudan zaten kutuda modem ınternet ayarlarını otomatık yapıcak dıyor.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ttnet in bir hizmeti vardı internet üzerinden modem ayarlarını yapıyordu. o yöntemi dene istersen.

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam teşekkürler araştırayım bir olmadı bi ttnetı ararım herkese teşekkürler.

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim adımları denedım olmadı son adım ttnetı arıyacagım sağolun.

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradım ttneti en geç 7 iş günü içerisinde internet gelir telefonunuza mesajda gelır dedıler. Yardım eden arkadaşlara teşekkürler

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aradım ttneti en geç 7 iş günü içerisinde internet gelir telefonunuza mesajda gelır dedıler. Yardım eden arkadaşlara teşekkürler
7 iş günümü.:blink:
Bu ne yahu.Hizmetmidir bu şimdi.
Pes diyorum sana Ttnet.:closedeyes:

Metin_Kavuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tivibu yu ise en erken 1 aydan baglarlarmıs :S