Modem çalışmıyor.

empati2001

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Modemim airties rt 206. Arkadaşla modem üzerinden fifa oynarken bağlantı koptu.
Güç lambası wireless ışığı sürekli yanıyor. İnternet lambası yanıp sönüyor sürekli.
Adsl yanmıyor.
Bigisayar da ağı görmüyor. Resetleme tuşu çalışmıyor. eternet kablosundan bağlanamadım. Modem mi yandı acaba.?

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Yapacağın en mantıklı şey airties müşteri hizmetlerini aramak, seni madur etmeden en etkili hizmeti sana sunarlar. Zannedersem modem arayüzünede ulaşamıyorsundur. Bir başka yerden dene diyeceğim ama zaman kaybı-444 0 239

empati2001

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler verdiğin bilgi için
bu arada 7/24 destek hattı yazıyor sitesinde.

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Türkiye'de böyle sağlıklı çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket sayısı çok az. Sen ara mutlaka problemin halolur

w4piti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçen hafta benim internet lambası yanmıyordu hiç.Virüs girmiş bilgisayara diye tahmin ediyorum ki format atma zamanımda gelmişti atınca düzeldi.yani yeni bir cihaz almadan formatı da dene

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
benzer sorunla karşılaşmıştım. umarım aynısı değildir. benim problemimde içerideki silikon bir tabaka tamamen erimişti.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bağlı olan ev telefonunu kontrol et.O çalışıyorsa ozaman sorun başka birşey olabilir.Son internet faturanı geçiktirmediğine eminmisin ?

empati2001

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Telefon çalışıyor. internet lambası tel kablosu takılmadan da yanıp sönüyr. bilg a wireless veya kablo ile bağlantı olmuyr.

airtiesi aradım seri nuamrasından 8 aylık olduğunu garantisinin bitmediğini söyledi. adresimize ücretsiz yolla dedi.
Modemi ttnet verdi 2 yıl 3 ay önce:) Garantisi bitmiştir diye düşünerek modemi açtım açarken zedeledim biraz plastik kapağı.
Garanti dışı oluyor bu şekilde tabii.

Bu modemi almayı düşünüyorum Nasıl sizce?

http://www.hepsiburada.com/Liste/tp...ils.aspx?productId=bd97469&categoryId=3009801