Modem arayuzune girmiyor

Bu konuyu okuyanlar

1MURAD1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
192.168.1.1 yapiyorum modem arayuzune girmiyor kapatip actim gene girmiyor nasil gircem sifreyi deyismek istiyorum.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
bazı modemlerde fabrika ayarlarını geri yüklemek için genelde arka taraflarında küçük bir delik olur. oraya iğneyle bastırıp bir kaç saniye tutunca resetlenir. en azından eskiden öyleydi yeni nesil modemlerde hala var mı emin değilim. marka ve modelini internetten arattırıp fabrika ayarlarını yükleme dersen sanırım bulabilirsin.

1MURAD1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
ben ole yaptim modemin ayarlari bozuldu calismadi baska modem taktim suan calisiyor amma siteye giremiyorum.Bu modem baska birinindi acaba oyuzden mi giremiyorum ben arayuzunea

ahmetfarukk_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arayüze giremiyorum derken sayfa mı açılmıyor yoksa şifreyi mi kabul etmiyor

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
ben ole yaptim modemin ayarlari bozuldu calismadi baska modem taktim suan calisiyor amma siteye giremiyorum.Bu modem baska birinindi acaba oyuzden mi giremiyorum ben arayuzunea
Sitelere giremiyorsan servis sağlayaıcının ayarlarını kontrol etmen lazım. Siteye giremiyorsan DNS ayarlarını kontrol et. Arkadaşının modemiyse muhtemelen onun kullandığı internet ayarları vardır onları değiştirmen gerekir.