Moda Oldu, Sıra Bende

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
I'm a prospective English teacher :)

Vay anasını, ben de İngilizce biliyorum diye hava atıyordum. :eek:hmy: :D

Anadolu'dan çıkıp öğretmen olmuşsun, helal olsun. :D

---------- saat 01:34 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:32 eklenmişti ----------

cekuuu sende çağa modaya çabuk adapte olmuşun
yada merve demeliyim sanırım :)
sen iyi bi kızsın biliyorum hemde çok nazik yardımların için teeşekkürler cekucuğum:D:D

Adımız da Ceku kaldı, iyi mi? :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Şaka maka iyi kızdır kendisi. Biraz psikopattır ama idare etmek gerek dimi cgrzone :D

SEverim sayarım değer verdiğim arkadaşımdır. Şimdiii dağılın üleyn :D

"patates içerikli köfte güdümlü sıvı nitrokaka bombası"

g%C3%B6t+bok+s%C4%B1%C3%A7.jpg

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
jeaqqq ben senin kız oldugunu duyduğumda şok gecirdim bir gün kendime gelemedim ben seni hep erkek olarak düşünüyodum yazdığin seyleri takip ediyodum kararlılığın beni çok mutlu ediyordu kesinlikle seni örnek almalıydım kız olduğunüu öğrendıgimde sevgim iki kat daha arttı

punisher89

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hep garip ve enteresan mesajları ile karşılaştığım insan..

*Lanet olası w7
*elime verseler bıçaklarım
*türkü bile doğru düzgün yazamamış ka*tak
gibi

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Şaka maka iyi kızdır kendisi. Biraz psikopattır ama idare etmek gerek dimi cgrzone :D

SEverim sayarım değer verdiğim arkadaşımdır. Şimdiii dağılın üleyn :D

g%C3%B6t+bok+s%C4%B1%C3%A7.jpg

Allah kahretsin yaaa, rüya değilmiş. :D

Hala aynı durumdayım. :mrgreen:

elimden geleni yapıyorum :wub:
Yakında elinden gelen de yetmeyince ne yapacaksın? :)

jeaqqq ben senin kız oldugunu duyduğumda şok gecirdim bir gün kendime gelemedim ben seni hep erkek olarak düşünüyodum yazdığin seyleri takip ediyodum kararlılığın beni çok mutlu ediyordu kesinlikle seni örnek almalıydım kız olduğunüu öğrendıgimde sevgim iki kat daha arttı

Biliyor musun, bazen ben de inanamıyorum kız olduğuma. :D Şaka bir yana, forumda benim gibi milli işletim sistemi taraftarı olan nadir insanlardansın. Umarım ileride ortak bir projede yer alırız. Hem belki bana MacOS'u da sevdirirsin. :p

Ali yüzünden kaldı o isim :D

bu arada odtü bilgisayarı çok istiyorsan nette takılma süreni biraz daha azaltman gerek :p

Ah o AliA yok mu zaten? :D

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği'ni çok istemiyorum ya. Onlar benden rica ettiler lütfen gel diye. :D ODTÜ benim çocukluk hayalim, nedense sürekli orayı istiyorum ve bilgisayardan başka bir alanda da kendimi geliştiremedim; hani bir resim, müzik vs yeteneğim yok. O sebeple Bilgisayar Mühendisliği şart oldu. ODTÜ de çocukluk hayalim olunca... :)

Hep garip ve enteresan mesajları ile karşılaştığım insan..

*Lanet olası w7
*elime verseler bıçaklarım
*türkü bile doğru düzgün yazamamış ka*tak
gibi

Hiçbirini inkâr etmiyorum. Hepsinin arkasındayım. :) Zaten kararlı oluşumla çıkıntıyım, herkese uyma gibi bir derdim yok. Sürü psikolojisini sevmem. :)

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Yaş Ta bi Sorun Var galiba Karar Ver 19 mu ? 17 mi?:):):)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Memnun olduk Ceku Merve :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben foruma geldiğimde çestır gidiyordu .Sonra dayanamayıp tekrar üye oldu:)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hoşgeldin diyecemde sen geleli baya olmuştu o yüzden sana hoşgeldin yerine hoşforumlar veya hoşsohbetler diyelim... Welcome yanii...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Yaş Ta bi Sorun Var galiba Karar Ver 19 mu ? 17 mi?:):):)

Yaşı açıkladım aslında. 92 doğumluyum ama foruma üye olurken 1 Ocak 1991 olarak işaretlemiştim doğum günümü. O yüzden 19 gösteriyor. :)

Ben foruma geldiğimde çestır gidiyordu .Sonra dayanamayıp tekrar üye oldu:)

Sonra dediğin 7-8 ay kadar sonra. :D

O zaman sürprizler beni kurtarır sanırım :)

Zeki şey seni. :D Buldun tabi zayıf yanımı. :)

sana welcome demiyorum welcome home armağan ediyorum :)

metallica - welcome home (sanitarium)

http://www.youtube.com/watch?v=WElvEZj0Ltw

Ben de teşekkür ediyor ve başka güzel bir şarkıyla karşılık veriyorum. :)

http://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hoşbulduk ceku. :)

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
erkek sanıp kız cıkan uyelerden bırı daha...

heleki linux hakkındakı bı konuda bana cıkısmandan dolayı ne laf etmıstım (ne bıcım adam vs.)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
o gider bence zeki kız :) kavga falanda etsem seviyorum :D hoşgeldin benden eskisin hoşbuldum dicem o sebepten merve :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280

Cekuuu thanks for your comment Professor AliA! :w00t: :D

erkek sanıp kız cıkan uyelerden bırı daha...

heleki linux hakkındakı bı konuda bana cıkısmandan dolayı ne laf etmıstım (ne bıcım adam vs.)

Toybox gibiyim, değil mi? :D

ODTÜ... :D

Umarım kazanırsın fakat forumdaki aktifliğini düşündüğümüzde hayalden öteye gidemiyor bu.

Görünüşe aldanma diyeyim. :)

o gider bence zeki kız :) kavga falanda etsem seviyorum :D hoşgeldin benden eskisin hoşbuldum dicem o sebepten merve :)

Hoş buldum Silence. :) Kavga yok, takıntılı değilim. Ayrıca seninle de kavga ettiğimi hiç hatırlamıyorum. :rolleyes:

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ODTÜ Hayalim Üniversitesi Aynen bende Bilgisayar Mühendisliği Okumak İstiyorum Orada
bende Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Bölümünde Okuyorum Katsayı Engeli birazda olsa kalktı belki 2 sene sonra senle Ankarada Görüşürüz İnşallah Linux :D cu :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
ODTÜ Hayalim Üniversitesi Aynen bende Bilgisayar Mühendisliği Okumak İstiyorum Orada
bende Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Bölümünde Okuyorum Katsayı Engeli birazda olsa kalktı belki 2 sene sonra senle Ankarada Görüşürüz İnşallah Linux :D cu :D

Umarım öyle olur JJaWaa. :) Katsayı işi size de bize de fena patladı. Bizim de öğretmenlik puanını düşürdüler. :)

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Jeaq hit oldun hadi iyisin :D

bu arada jeaq benim linuxa geçmemi sağlayan kişidir onun için ayrıca teşekkür ederim(leo)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Umarım öyle olur JJaWaa. :) Katsayı işi size de bize de fena patladı. Bizim de öğretmenlik puanını düşürdüler. :)
bizimde öğretmenlik puanımız baya düştü ama bir yandan iyi bir yandan kötü oldu neyse bunada şükür

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Toybox gibiyim, değil mi? :D

Toybox'u falan bilmem ama baya bi şaşırmıştım, hele ki (erkeklerin saçlarıyla ilgili olan konu) "ben severim uzun saçı fln ne öyle kısa kısa dolasıyosunuz fln dediğinde" noluyo neden bizden 3. şahıs olarak bahsediyo diye afallamıştım :D

inşallah yazım kurallarına uymuşumdur, malum burası senin bölgen :D:D

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Biliyor musun, bazen ben de inanamıyorum kız olduğuma. Şaka bir yana, forumda benim gibi milli işletim sistemi taraftarı olan nadir insanlardansın. Umarım ileride ortak bir projede yer alırız. Hem belki bana MacOS'u da sevdirirsin.
macosu sana sevdirmek mi bilmiyom sana kalmış bir sey ben karismam o sizin macos la arnizdaki sey:D bakam sen bana linux sevdirebilcekmisin diyecektim ama ben zaten linuxu seviyomm yani.ayni projede yer almak ben bu sözün ardından duydugum sevinci kelimelere dokemiyecem heralde

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
merve benide geçir linux a öğrenmek istiyorum :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Toybox'u falan bilmem ama baya bi şaşırmıştım, hele ki (erkeklerin saçlarıyla ilgili olan konu) "ben severim uzun saçı fln ne öyle kısa kısa dolasıyosunuz fln dediğinde" noluyo neden bizden 3. şahıs olarak bahsediyo diye afallamıştım :D

inşallah yazım kurallarına uymuşumdur, malum burası senin bölgen :D:D

Uymamışsın ama bu seferlik sesimi çıkarmıyorum. :) Ayrıca sen benim kız olduğumu anca mı öğrendin? :huh:

macosu sana sevdirmek mi bilmiyom sana kalmış bir sey ben karismam o sizin macos la arnizdaki sey:D bakam sen bana linux sevdirebilcekmisin diyecektim ama ben zaten linuxu seviyomm yani.ayni projede yer almak ben bu sözün ardından duydugum sevinci kelimelere dokemiyecem heralde

MacOS'u sevmeme sebeplerim var ama bir ara anlatırım onun hikayesini de. :)

merve benide geçir linux a öğrenmek istiyorum :)

Ciddiysen neden olmasın? :rolleyes:

Forumdaki aktifliğin azaltıp kendini denemelere adamalısın. Bu senin iyiliğin için.

Sağ ol canım. 4 yıldır lise okuyorum, senden öğreneceğim çok şey var tabi. :)

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Sağ ol canım. 4 yıldır lise okuyorum, senden öğreneceğim çok şey var tabi. :)

İnsanlarla düzgün bir şekilde diyalog kurmayı öğrenmek gerek önce.

İnsanları durmadan terslemen, kafa kesmeyi istemen kadar önemli bir sorun. Bunun için de tedavi olman gerekli.

Benden değil profesyonel kişilerden öğrenmen gerek bunları.