Mobil Oyun Önerileri [2021]

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,292
Arkadaşlar merhaba . Öncelikle kendim bu listede ki bazı oyunları oynadım. Bilgisayarı olmayanlar veya bilgisayarı olup yine de mobil oyun sevenler için bir liste hazırladım.
Sizde bu listede ki oynadığınız oyunlar hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ve liste hakkında yorumlar yazarsanız sevinirim.

1-Free Fire
indir.jpeg

Bence gayet iyi bir battle royale oyunu. Gerçekten oynanabilir. Mekanikler ve grafikler olsun oyun iyi seviyede.

2-Homescapes
images (7).jpeg

Candy Crush mantığında olan bir oyun. Ayrıca seviyeleri atladıkça yıldız kazanacaksınız ve evinizi düzenleyebileceksiniz. Ayrıca evinize eşyalar yerleştirirken vs. karakterler hakkında ufak diyaloglar da geçiyor. Zaman geçirmelik bir oyun.

3- Among Us
images (8).jpeg

Bu oyunu çoğumuz biliyoruz dur ama yine de anlatayım. 10 kişi bir uzay gemisindeyiz. Aramızda bir hain (imposter) var. O herkesi öldürmeden masumlar görevleri tamamlamaya çalışıyor. (Oyuncu ve hain sayısını oda kuran kişi düzenleyebilir)

4- Word of Wonders (WOW)
images (9).jpeg

Keyifli bir kelime bulma oyunu. İdare eder bir oyun.

Not: Arkadaşlar vaktim az olduğu için bu kadar yapabildim. Başka bir zaman listeye oyun eklemeyi düşünüyorum inşAllah.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
MMORPG bir oyun önerisi varsa deneyebilirim.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,292
oyun ismi Cuddly Boxes
kendi oyunum denebilirsiniz :)
Deniyorum , sonra da listeye ekliyorum ?.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun ismi Cuddly Boxes
kendi oyunum denebilirsiniz :)
Merhaba, oyununuzu indirdim ve oynadım ancak geliştirilmesi gereken çok şey gördüm. Oyunun teması bence 5-7 yaş çocuklar için yapılmış gibi. Oyun içi müzikte öyle. Oyunda ki patlayan şeylerin animasyonları dahil birçok şey geliştirilmeli diye düşünüyorum. Fakat sizin sadece oyunu tek kişi yaptığınızı düşünürsem, işte o zaman gayet iyi. İyi günler. Başarılarınızın devamını dilerim. ?.

Son düzenleme: