Soru Mobil için hangi oyun daha iyi? Arena of Valor, Honor of Kings, LoL: Wild Rift, ML:BB

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
36
A) Arena Of Valor

B) Honor Of Kings

C) League Of Legends Wild Rift

D) Mobile Legends Bang Bang

Oynanış, rekabette eşitlik, eşleştirmede eşitlik, pay to win olmama özellikleri bakımından bir sıralama yapabilir misiniz?
Örnek sıralama : A>B>C>D
(A en iyi D en kötü)

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Wild rift > Arena of valor > MLBB > Honor of kings

Honor of kings ile Arena of valor aynı oyun değil miydi?

QuareConficker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
MLBB haricinde diğer moba oyunlarını pek oynamadım ama uzun zamandır mlbb oynuyorum. Mekanikler ve oynanis acisindan hepsinden iyi oldugunu dusunuyorum oynadigin heroyu hissedebiliyorsun oynadigin hero hizli ise mekanik acisindan o zevki de alabiliyosun. Eşleştirme sistemi kotu diyebilirim sebebi ise üst elolarda asiri bi oyuncu olmadigi icin eslesme süresini azaltmak adına eslesme araligini biraz daha genis tutuyolar.(bu arada onceden eslesme sistemini daralttılar fakat mac bulma suresi yuksek eloda cok artinca yine genisletmek zorunda kaldilar). Pay to win muhabbetine gelince oyunda amblem sistemi var tüm amblemleri maxlamak biraz zaman aldigi icin kotu bi ozellik aslinda ve oyunda odul havuzu cok dolu olan e spor etkinlikleri falan da oluyor. amblem sistemine ve eslesme sistemine ragmen diger hicbir moba oyunundan bu zevki alamadim.

benim siralamam D>C>B>A