Miumi 13 güncellemesi gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Sedatss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum Xiomi Redmi Note10s ve 21 Mayıs tarihine kadar hala miumi 13 güncellemesi almadı acaba neden ?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Miuı 13 updater indir,en son yazılım dosyasını indir seçeneğini seç. Cihaza uygun miuı 13 yazılımı inecektir ortalama 3-5gb boyutunda. Daha sonra ayarlara gir, miuı güncellemesini kontrol ettiğim yerde süslü miuı 13 görselline ardarda tıkla "ek güncelleme özelliği açık" uyarısını alacaksın. Bu pencereden çıkma,sağ üst köşede 3 noktaya tıkla, çıkan seçeneklerden "güncelleme paketi seçin" seçeneğini seç. Yönlendirdiği pencerenin sol üst köşesine deki 3 çizgiye tıkla, "Redmi note 10s" yi seç, miuı 13 updater üzerinden indirdiğimiz miuı 13 dosyasının konumunu bul ve dosyası seç. Çıkan uyarı pencerelerini onayladıktan sonra güncelleme yüklenecektir. Yoruldum??

Sedatss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve Mıuı 13 nasıl indirebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Miuı 13 updater indir,en son yazılım dosyasını indir seçeneğini seç. Cihaza uygun miuı 13 yazılımı inecektir ortalama 3-5gb boyutunda. Daha sonra ayarlara gir, miuı güncellemesini kontrol ettiğim yerde süslü miuı 13 görselline ardarda tıkla "ek güncelleme özelliği açık" uyarısını alacaksın. Bu pencereden çıkma,sağ üst köşede 3 noktaya tıkla, çıkan seçeneklerden "güncelleme paketi seçin" seçeneğini seç. Yönlendirdiği pencerenin sol üst köşesine deki 3 çizgiye tıkla, "Redmi note 10s" yi seç, miuı 13 updater üzerinden indirdiğimiz miuı 13 dosyasının konumunu bul ve dosyası seç. Çıkan uyarı pencerelerini onayladıktan sonra güncelleme yüklenecektir. Yoruldum??
Linki atsan olurmu

Ve Mıuı 13 nasıl indirebilirim

Linki atsan olurmu
Bişey sorucam beklesem Miumi 13 u indirmeden ne zaman gelir

Son düzenleme:

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Anladığım kadarıyla tecrüben az,o yüzden sana adımları anlatmam çok uğraştırıcı olacak.Bence acele etme,ben geçtim de bir şey olmadı pek bir fark yok miuı 12 ile arasında.Ama illa güncellemek istiyorum diyorsan bir şekilde ulaş bana telefonda hemen anlatayım sana güncellersin telefonunu.Burada anlatmak çok meşakatli.

emre61b20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Miuı 13 updater indir,en son yazılım dosyasını indir seçeneğini seç. Cihaza uygun miuı 13 yazılımı inecektir ortalama 3-5gb boyutunda. Daha sonra ayarlara gir, miuı güncellemesini kontrol ettiğim yerde süslü miuı 13 görselline ardarda tıkla "ek güncelleme özelliği açık" uyarısını alacaksın. Bu pencereden çıkma,sağ üst köşede 3 noktaya tıkla, çıkan seçeneklerden "güncelleme paketi seçin" seçeneğini seç. Yönlendirdiği pencerenin sol üst köşesine deki 3 çizgiye tıkla, "Redmi note 10s" yi seç, miuı 13 updater üzerinden indirdiğimiz miuı 13 dosyasının konumunu bul ve dosyası seç. Çıkan uyarı pencerelerini onayladıktan sonra güncelleme yüklenecektir. Yoruldum
Bunun cihaz için yayınlanacak olan sürüm ile farkı var mı?