MIUI12 Güncellemesi!

Bu konuyu okuyanlar

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Merhabalar;

Temmuz ayında MIUI12 güncellemesi alacak telefonları listeyen bir makale okumuştum.Makale de Ağustos ayında Redmi Note 8'in MIUI12 güncellemesi alacağını söylüyordu.Ağustos ayının sonlarına geldik neredeyse fakat hâlâ güncelleme yok ? Sebebi nedir ? Bileniniz var mı ¿

OmerKuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mİ9 SE kullanıyorum. Bu sabah geldi bana da güncelleme.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Merhabalar;

Temmuz ayında MIUI12 güncellemesi alacak telefonları listeyen bir makale okumuştum.Makale de Ağustos ayında Redmi Note 8'in MIUI12 güncellemesi alacağını söylüyordu.Ağustos ayının sonlarına geldik neredeyse fakat hâlâ güncelleme yok ? Sebebi nedir ? Bileniniz var mı ¿
Tarihler tutmuyor ağustos sonunda redmi note 9 pro ya geleceğini söylediler ses seda yok.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhabalar;

Bölgeden bölgeye dağıtım tarihi değişebilir. O liste MIUI Endonezya tarafından hazırlanmış bir listeydi. Ülkemizde durum farklı olabilir. Ben Eylül-Ekim gibi gelmesini bekliyorum.