Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Mısır'da TikTok fenomeni genç kızlara "aile değerlerini ihlal etmek" ve "ahlaka aykırı" suçlamalarıyla ceza kesilmiş. Ülkede kızları savunan ve cezalara tepki gösterenler de, bu cezayı destekleyenler de bulunuyor. Yazık günah diyorum ben sadece...

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
mısır dünyayı yönetmeli bence.

Mr. King Albülfettah

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ceza alan kadınların ceza aldıkları videoları gören var mı =? Bakındım ama bulamadım. ( Kadınlardan biri sözde kapalı ama açık olsa bu kadar açık olamaz derede :) Tabii bu ceza alması için bir gerekçe olmamalı bana göre. )
İfade özgürlüğü anlamında yapılan yetişkin bireylerin videolarına karışılmamalı bence. Ama Ufak çocukların olduğu içinde cinsellik veya alkol uyuşturucu sigara eşcinsellik olan videolara ceza kesilebilir kanımca... Zaten kızlara verilen 2 yıl hapis cezası 20 bin $ para cezasına çevrilmiş. 2-3 milyon takipçisi olan hesaplar 1 hafta sürmez o parayı kazanması diye düşünüyorum.

Bu Tiktok tüm dünyanın başına bela olacak gibi. Daha geçenlerde Türkiyede bir ufak çocuk vardı bu soda kapağı açma akımını yaparken gözünü kör etmiş diye.

Son düzenleme:

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Olayın tam ne olduğunu bilmiyoruz ama internet fenomeni olup, sırf para uğruna her tür reklamı yapan kişiler var. Olayın aslı ne olduğunu bilmeden, başka bir şeyde çıkabilir

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Olayın tam ne olduğunu bilmiyoruz ama internet fenomeni olup, sırf para uğruna her tür reklamı yapan kişiler var. Olayın aslı ne olduğunu bilmeden, başka bir şeyde çıkabilir
Suçlamaların "aile değerlerini ihlal etmek" ve "ahlaka aykırı" olduğu belirtiliyor zaten haberde. Başka ne çıkabilir?

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Suçlamaların "aile değerlerini ihlal etmek" ve "ahlaka aykırı" olduğu belirtiliyor zaten haberde. Başka ne çıkabilir?
Sadece tek bir haberden dolayı kesin kanıya varılır mı peki ? Olayların detayı vardır, araştırılmadan tek bir haber kaynağı hiç bir zaman kesin sonucu göstermez.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
*hiçbir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece tek bir haberden dolayı kesin kanıya varılır mı peki ? Olayların detayı vardır, araştırılmadan tek bir haber kaynağı hiç bir zaman kesin sonucu göstermez.
Ben başka haber görmedim dediğinizi destekler nitelikte bulduğunuzda bizimle de paylaşırsanız mutlu olurum:)

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
*hiçbir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben başka haber görmedim dediğinizi destekler nitelikte bulduğunuzda bizimle de paylaşırsanız mutlu olurum:)
Sadece bir haberin açığa kavuşması ile mutlu olmazsınız ama bu haberi zaten araştırma gereğide duymam, teşekkürler :D Ha ha