Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Selam beyler bayanlar 1 hafta önce falan misfit Flash aldım sizi de biraz bilgilendirmek istedim

Öncelikle misfit bir akıllı bileklik aynı zamanda saati de gösteriyor ekranı yok 12 tane ledi var

Pili 6 ay gidiyor telefona bluetooth ile bağlanıyor ve telefona verileri veriyor
z5aaXR.jpg
z5aaXR.jpg

Spor ve uyku takibi özelliği var ben yaklaşık 3 5 dakikada uykuya geçerim kontrol ettim 30 da yattığımda 33de uyuduğumu gösteriyor uyku takibinde bir sıkıntı yok ama bazen adımları doğru sayamıyor ama şaşma çok fazla değil 3000 de 100 falan ama bunun içinde çok etkili bir aparat geliştirmişler eğer sadece spor takibi için alıyorsanız ayakkabınıza takıp %99 bir doğruluk oranı yakalayabilirsiniz resimdeki aparat sayesinde ayakkabın bağcığına takabilirsiniz

21nrvN.jpg

gelelim diğer ve benim en sevdiğim özelliklerine Misfit firmasının yaptığı Link adında bir uygulama var bu uygulama sayesinde bileklikle bir sürü şeyi kontrol edebiliyorsunuz müzik kontrolü değiştirme durdurma ses arttırma gibi selfie düğmesi sunum kumandası ve özelleştirilmiş düğme olarak kullanabiliyorsunuz (İngiliceden çevirdim özelliklerin isimlerini tam karşılığı olmayabilir ama amaçlarını anlattım sanırım. Bu arada ürünün uygulamaları Türkçe olarak da kullanılabiliyor ama ben telefonu da İngilizce kullandığım için İngilizce) ayrıca firmanın yaptığı uygulama dışında bir uygulama daha varki ismi İF

İF adından da anlıyacağınız gibi eğer bileklikte şunu yaparsam şunu yap matığı ile çalışıyor link uygulamasından bağlanıp özellik ekleyebiliyoruz özelleştirilmiş düğmede bu oluyor

örnek olarak eğer bilekliğe üç kez basarsam XXXXXX numarasına xxxxx diye mesaj at uygulama ara yüzlerinden görüntüleri de aşağıda paylaşıcam

gelelim tasarım ve rahatlığına
ben saat ya da bileklik kullanmayan birisiyim ama beni hiç rahatsız etmedi daha silikondan yapılmış kordon kısmı ve kaliteli bir plastikten yapılmış ana kısmı var internet üzerinden oldukça fazla çeşit kordon satın alabiliyorsunuz ana kısmının ise yaklaşık 4 5 tane rengi var mavi siyah vb. bilekte oldukça şık duruyor ben siyah modelini gri kordon ile kullanıyorum

YkqD6k.jpg

Son olarak unuttuğumu farkettiğim bir iki şeyi yazayım ledler üstteki resimde de görebileceğiniz üzere her zaman değil bilekliğin üzerine tıkaldığında ya yerden yüzünde doğru kaldırdığında çalışıyor bu da pil tasarufu sağlıyor saati 12 3 6 9 olarak 4e ayırıp arasında ya da bir noktayı daha falza parlak yakıyor o saati yanıp sönen ise dakikayı gösteriyor ne yazık ki tam olarak göstermiyor dakikayı 5dklık dilimler olarak görüyorsunuz saati okumaya zaten hızlı alışıyorsunuz saati yaklaşık 2 3 sn gösterdikten sonra günlük spor hedefinizin 12de kaçın ulaştığını gösteriyor ayrıca ürün 30m kadar su geçirmiyor

Bitirirken benim bileklikten memnun olduğumu ve tavsiye ettiğimi fiyatının ise D&R da 80.99TL olduğunu belirteyim ayrıca bu benim ilk yazımdı bir hatam olduysa kusura bakmayın

uygulamaların arayüzleri aşağıda:
Misfit Uygulaması

j3X8Zr.png

21nrAq.png

ZkMZ4a.png

o30jvm.png

LİNK uygulaması
E8rgoA.png

m643BR.png

İF ugulaması

lj3dlX.png

VaP0dn.png

nMjRn0.png

Eğer sormak istediğiniz bir şey olursa başlık altında sorabilirsiniz

Dipnot:İF uygulamasnında ayrı bir yazısını yapıcam uygulama çok hoşuma gitti sadece bunlar değil bir sürü uygulama ile beraber çalışabiliyor

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Baya iyimiş :D sağolasın .

gorkemmyuksell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba benim sana bir sorum olacak.Misfit flash'ın kordonunda Misfit flash'ın çevresini kaplayan yer sağlam mı yoksa kırılabilir bir şey mi?