Mirror Edge (yeni oyun)

video eklemek üzereydim ama son anda iş çıktı olmadı
ben indirdim dünden beri oynuyorum,çok güzel bi oyun.Oyun da hareket serbestliği olması çok güzel.Oynanışta çok üzel sadece yapay zeka biraz kötü gibi ama oyunun çok başlarındayım ilerlerde nasıl olur bilemyorum.

http://video.donanimhaber.com/?v=454

nerdeyse çıkan oyunların hepsini takip edip deniorum ama son zamanlarda bu kada faklı ve insanı saran bi oyuna denk gelmedim.oyun makinaları kasacağınıda sanmıyorum.benim makinam çok sağlam değil ama kolayca takılmadan oynuyorum.

Arkadaşlar bu oyunu oynayacaksanız ve Nvidia ekran kartınız varsa muhakkak PhysX destekli sürücünüzle oynayın.Çünkü bu oyun, Nvidia'nın geçtiğimiz aylarda satın aldığı Ageia ile birlikte sürücülerine dahil ettiği PhysX motoruyla çalışan nadir oyunlardan biri.Ve bu motor oyuna olağanüstü gerçeklik katıyor.Oyun ayarlarından PhysX'i açtıktan sonra bayraklara bakmanızı tavsiye ederim :)

ben oynayamayacağım bunu :( video card da sorun gösteriyor ama alt başlıklarının hepsi yeşil kendisi kırmızı nasıl oluyor bu :S

Tanshaydar

Doçent
Şöyle ki, benim ekran kartım da Nvidia 7200 256 MB, şu anda hiçbir oyunu çalıştırmıyor gözüküyor, ama her oyunu oynuyorum.
Pixel Shader 3.0 destekliyor
Vertex Shader 3.0 destekliyor
3D Acceleration var

Bu özellikler olunca oynayabiliyorsun. Tek sorun resmî olarak desteklenen ekran kartı kategorisinde değil.

3D Acceleration var

bu özelliklerin bende olup olmadığını nasıl anlayacağım :mrgreen:

Tanshaydar

Doçent
3D Acceleration var

bu özelliklerin bende olup olmadığını nasıl anlayacağım :mrgreen:

Gönderdiğin resim senin bilgisayarındaki test ise eğer bunlar senin ekran kartında var. Kaldı ki senin ekran kartın 7300, benimki 7200 olduğu halde açıyorsa artık :happy:

arkadaşlar şurda takıldım bu bölüme kadar gelip geçen varsa bi akıl versin
şu karşıdaki havalandırma deliğine nasıl ulaşıcam??