Yardım Mini 5 vs ipad 8

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Mino 5 te m12 yardımcı işlemci sebebi ilr daha güçlü diyorlar bu doğrumu
Ipad 8 128 varyant almak istiyorum şimdi mini 5 mi ipad 8 mi daha güçlü ?
Mini 5 antutu v8:437955
Ipad 8 antutu v8:441898
Yardımcı olabilirmisiniz alsam 3,4 sene kullanılıp oyun oynanılıcak bir cihaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkez okuyup neden geçiyor bu forum siteleri sadece cevaplae boş kalsın diyemi var ?

Son düzenleme:

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Mino 5 te m12 yardımcı işlemci sebebi ilr daha güçlü diyorlar bu doğrumu
Ipad 8 128 varyant almak istiyorum şimdi mini 5 mi ipad 8 mi daha güçlü ?
Mini 5 antutu v8:437955
Ipad 8 antutu v8:441898
Yardımcı olabilirmisiniz alsam 3,4 sene kullanılıp oyun oynanılıcak bir cihaz mı?

Herkez okuyup neden geçiyor bu forum siteleri sadece cevaplae boş kalsın diyemi var ?
Büyük ekran seviyorsanız, iPad 8 almanızı öneririm.

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Ne için kullanacağına bağlı mini hem hafif hem küçük ipad 8 de daha konforlu ben olsam ipad 8 alırdım

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Birinin işletim sistemi İpadOS diğeri İOS bu da önemli mini telefon gibi yani ama performans bakımından mini 5 daha iyi

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Birinin işletim sistemi İpadOS diğeri İOS bu da önemli mini telefon gibi yani ama performans bakımından mini 5 daha iyi
Muhtemelen Epey’de İOS Yazdığı İçin Böyle Diyorsun :) Ama Epey’deki Arkadaş Yanlış Yazmış İki Cihazda iPadOS ben iPad 8 Kullanıcısıyım Ve Dayım’da iPad Mini 5 Var Performans Farkı 0 İki Cihazda Aynı İşlemci Ayrıca Ve iPad Mini 5’le iPad 8 Arasında Büyük Boy Farkı Var Az Değil Özellikle Şu Yanlardaki Home Ve Kamera Yeride Olunca iPad Mini 5’in Boyunun Telefondan Farkı Kalmıyor Çok Çok Küçük Cihaz Ama Ele Tam Oturuyor Ayrıca Mini 5’in Bataryası iPad 8’den Çok Daha Az Süre Dayanıyor MAH Farkı Büyük Ama iPad Mini 5’in Kamerası Daha İyi Ama Hangi İnsan Tablet’le Fotoğraf Çeker Ki? Ve Aradaki Fiyat Farkına Bakılırsa iPad 8 Çok Daha İyi Olur Batarya,Boy Ve Oynanış Konusunda

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Muhtemelen Epey’de İOS Yazdığı İçin Böyle Diyorsun :) Ama Epey’deki Arkadaş Yanlış Yazmış İki Cihazda iPadOS ben iPad 8 Kullanıcısıyım Ve Dayım’da iPad Mini 5 Var Performans Farkı 0 İki Cihazda Aynı İşlemci Ayrıca Ve iPad Mini 5’le iPad 8 Arasında Büyük Boy Farkı Var Az Değil Özellikle Şu Yanlardaki Home Ve Kamera Yeride Olunca iPad Mini 5’in Boyunun Telefondan Farkı Kalmıyor Çok Çok Küçük Cihaz Ama Ele Tam Oturuyor Ayrıca Mini 5’in Bataryası iPad 8’den Çok Daha Az Süre Dayanıyor MAH Farkı Büyük Ama iPad Mini 5’in Kamerası Daha İyi Ama Hangi İnsan Tablet’le Fotoğraf Çeker Ki? Ve Aradaki Fiyat Farkına Bakılırsa iPad 8 Çok Daha İyi Olur Batarya,Boy Ve Oynanış Konusunda
Bizimde aile dostumuzun çocuğu ipad mini kullanıyor gerçektende küçüklük konusunda çok haklısın o cihazla hiçbirşey yapılmıyor

Ama Hangi İnsan Tablet’le Fotoğraf Çeker Ki?
Ben çekiyorum gayet iyi oluyor özellikle video harika oluyor kalite olarak telefondan farkı yok gayet çekilir

Son düzenleme:

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bizimde aile dostumuzun çocuğu ipad mini kullanıyor gerçektende küçüklük konusunda çok haklısın o cihazla hiçbirşey yapılmıyor

Ben çekiyorum gayet iyi oluyor özellikle video harika oluyor kalite olarak telefondan farkı yok gayet çekilir
Hocam Öncelikle Fark Yok Demek Biraz Haksızlık Olur Çünkü iPad 8’de 1.2MP ÖN Kamera Var Eğer Arka Kamera Çekiceksen Yine İyidirde Ön Kamera Çekilmiyor Tabii iPad Mini 5’deki Ön Kamera Daha İyi Ama Küçük Ekran Gibi Saydığım Sıkıntılardan Dolayı Bence iPad 8 : )