Öneri Minecraft Mod Yükleme Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Zerye

Asistan
Reaksiyon puanı
42
  • Minecraft Mod İndirmek İstiyorum Güvenilir Kötü Amaçlı Yazılım Olmayan 1 Site Önerirmisiniz

Mehmet Berke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
minecraftsix
Curseforge
9minecraft

Ben yıllardır buralardan indiriyorum gönül rahatlığyla kullanabilirsin

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Curse forge ve 9minecraft en güvenlisi başka yeri önermiyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
İndirmek için en güvenli ve doğru yer olan Curse Forge. Başka yerden indirmeyin. Mod yapımcıları orada paylaşıyor. Başka siteden indirilmemeli. Bazı yerler modun yapımcılarından izin almadan ekliyorlar. Bir de başka yerde sıkıntı da çıkabilir. Ben hep Curse Forge'dan indiriyorum ve sıkıntısız hızlı bir şekilde. Tabii ki modun yapımcıları modlara özel kendileri site açtıysa oradan da indirilebilir.
Buna gülünecek ne var? Doğru olanı söylüyorum. Curse Forge orijinal oyun gibi ve bazı mod siteleri korsan oyun gibi. Orijinal yani doğru ve güvenli olan yerden indirmek varken, neden ben bilinmedik siteden indireyim ki?

Son düzenleme:

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
İndirmek için en güvenli ve doğru yer olan Curse Forge. Başka yerden indirmeyin. Mod yapımcıları orada paylaşıyor. Başka siteden indirilmemeli. Bazı yerler modun yapımcılarından izin almadan ekliyorlar. Bir de başka yerde sıkıntı da çıkabilir. Ben hep Curse Forge'dan indiriyorum ve sıkıntısız hızlı bir şekilde. Tabii ki modun yapımcıları modlara özel kendileri site açtıysa oradan da indirilebilir.
Buna gülünecek ne var? Doğru olanı söylüyorum. Curse Forge orijinal oyun gibi ve bazı mod siteleri korsan oyun gibi. Orijinal yani doğru ve güvenli olan yerden indirmek varken, neden ben bilinmedik siteden indireyim ki?
Güvenilir sitelere güvenilmez demeniz komik geldi.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Güvenilir sitelere güvenilmez demeniz komik geldi.
Komik? Mesela 9 minecraft adlı sitede indiriyorsun ama reklam açılıyor sonra. Curse Forge'da ise direk indirebiliyorsun. Mod yapımcıları oradan paylaşıyor ve hemen yeni güncellemeyi paylaşıyorlar. Curse Forge mod indirmek için daha iyi. Ben başka siteye bakmam. Orası daha rahat. Boş boş komik atmaya ne gerek var? Her neyse. Dünya da ne sorunlar oluyor, biz bunu gereksiz yere tartışırız.
Bir de ben her siteye demedim. Bazı güvenilir olmayan yerler vardır illa ki, onlara demek istedim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@CraYen Benim için orası iyi ve güvenli diyorum. Boşuna ne diye devam ediyoruz ki? Zamanımıza yazık. Boşuna zamanımızı harcarız. Bilmem anlatabildim mi? Neyse geçelim gitsin. Mantıklı olan bu olur.

Son mesajlar